referandumu cepten takip edin

PC ve Teknoloji dünyasından son haberlere buradan ulaşabilirsiniz.
uçs
Petabyte4
Petabyte4

referandumu cepten takip edin

Mesaj gönderen uçs » 06 Eyl 2010, 11:23

Yenilenen Mynet Mobil servislerinde hayatınızı kolaylaştıracak fırsatlar sizi bekliyor.

Mynet servisleri artık iPhone ile beraber Samsung Wave kullanıcılarının da her an yanında. Güncel haberleri takip etmek, anlık finans bilgilerine ulaşmak, vizyondaki filmleri öğrenmek, güncel etkinlikleri takip etmek ve bilgi yarışması Bilen Kazanır'la eğlenceli vakit geçirmek sadece bir tıklama uzağınızda.

Resim

WAP destekli cep telefonuna sahip olanlar da wap.mynet.com adresine girerek Mynet'in zengin içeriğine kolayca ulaşabilirler.

Referandum sonuçlarını nasıl takip edeceğinizi öğrenmek için sonraki sayfaya bakabilirsiniz.

Referandumu cepten takip edin

Mynet'in özel olarak hazırladığı SMS paketleri ile isterseniz Süper Lig sonuçlarını takip edebilir, isterseniz borsa bilgilerini cebinize SMS olarak alabilirsiniz. Sinema ve Kent Rehberi gibi paketlerle de en güncel kültür sanat aktivitelerinden anında haberdar olabilirsiniz.

Lig Takip'e abone olarak cuma günleri haftanın maç programını, pazar akşamları Lig'deki maçların toplu sonuçlarını ve puan durumunu SMS olarak alabilirsiniz. Turkcell ve Vodafone aboneleri haftada sadece 80 kuruş ödeyerek Lig Takip paketine sahip olabilirler.

Herkesin merakla beklediği referandum sonuçlarını ise Haber Paketi'ne abone olanlar anında takıp edebilecek. Turkcell ve Vodafone aboneleri, günün önemli haberlerini cebinize getiren Haber Paketi'ne haftada 3 TL ödeyerek sahip olabilirler.

Ayrıca referandum günü iPhone ve Samsung Wave uygulamasını kullananlarla birlikte Mynet WAP sayfasını ziyaret edenler de sonuçlara anında ulaşabilecekler.

Lig Takip, Borsa Bilgileri, Kent Rehberi, Ay Takvimi, Günün Menüsü, Püf Noktası ve Sinema SMS paketlerinden her birine hatftada sadece 80 kuruş ödeyerek abone olabilirsiniz.

Ayrıntılı bilgi almak ve abone olmak için mobil.mynet.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

CNET
Sor,Çünkü SORDUM dasın..