Samsung Galaxy Tab huzurlarınızda!

PC ve Teknoloji dünyasından son haberlere buradan ulaşabilirsiniz.
Cevapla
uçs
Petabyte4
Petabyte4
Mesajlar: 8074
Kayıt: 15 Mar 2006, 18:06
cinsiyet: Erkek
Konum: Akçay

Samsung Galaxy Tab huzurlarınızda!

Mesaj gönderen uçs » 03 Eyl 2010, 11:39

Samsung yeni tableti Galaxy Tab'ı IFA fuarında resmen tanıttı.Samsung'un ilk tablet cihazı olma özelliğini taşıyan, Android 2.2 işletim sistemli Galaxy Tab, kullanıcıların mobil hayatına daha fazla fayda sunmaya yarayacak bütün yenilikleri bir araya getiriyor. Kullanıcılar hareket halindeyken bile Galaxy Tab ile sanki bilgisayar başındaymış gibi internette dolaşabiliyor.

Resim

Samsung Electronics Mobil İletişim Bölümü Başkanı JK Shin konuyla ilgili olarak; “Yeni oluşan bu pazarda Samsung’un, çok hızlı bir büyüme potansiyeli olduğunu biliyoruz. Galaxy Tab bu pazara eşsiz ve açık bir girişim sunuyor. Yeni ve gittikçe artan tüketici talebini, genlerimizde var olan ‘mobil’ kavramı sayesinde karşılayabileceğimize inanıyoruz” açıklamasını yaptı.

Galaxy Tab’in çarpıcı 7 inç TFT-LCD ekranı; film ya da fotoğraf gösterimi, elektronik belgeleri okuma ya da belge paylaşımı sırasında üstün performans sunuyor.

Yalnızca 380 gramlık ağırlığı sayesinde kusursuz bir hareketlilik sağlayan Galaxy Tab, zarif boyutları ile de rahat taşınabilirliği beraberinde getiriyor. En yeni sürüm Adobe Flash Player 10.1 ile desteklenen Galaxy Tab, her web sayfası için hızlı ve benzersiz bir görüntüye olanak tanıyor.

Samsung Galaxy Tab, Avrupa ve Kore pazarında Eylül ortasında satışa sunulurken, Amerika ve Asya pazarına ise Ekim ayında giriş yapacak.

Devasa bir kitaplık avcunuzun içinde

Samsung’un eşsiz e-okuma uygulaması “Readers Hub”, kullanıcılara dünya klasiklerinden en çok satan kitaplara kadar sınırsız bir dijital kitaplık olanağı sağlıyor.

Resim

Readers Hub içeriğinde 21.8 milyonu ücretsiz olmak üzere 2 milyondan fazla kitap, 47 dilde 1.600’den fazla gazete ve 20 dilde 2.500’den fazla dergi barındırıyor. Aynı zamanda Samsung, film ve videolar dünyasının kapılarını açan “Media Hub” ve zengin müzik arşivine erişim sağlayan “Music Hub”’ı sunuyor.

Görüntülü konuşma çocuk oyuncağı

3G HSUPA bağlantı, 802.11n Wi-Fi ve Bluetooth 3.0 özelliği sayesinde Samsung Galaxy Tab kullanıcıların mobil iletişimini geliştiriyor. Görüntülü konuşma ve push e-mail seçenekleri, Galaxy Tab’in 7 inç ekranında daha etkin ve rahat bir hale geliyor. İster Bluetooth® kulaklık ile ister Eller Serbest özelliğiyle kulaklığa ihtiyaç duymadan görüntülü görüşme yapabilirsiniz.

Resim

Galaxy Tab’in ön yüzde bulunan kamerası 3G üzerinden yüz yüze görüşme olanağı tanırken, arka tarafındaki kamerası fotoğraf ve video kaydı yapmaya imkan sunuyor. Kullanıcılar, tek bir cihaz aracılığıyla görüntüleri düzenledikten sonra yükleyebiliyor ve paylaşabiliyor.

Teknik Özellikler

Resim

CNET
Sor,Çünkü SORDUM dasın..Cevapla