Asus hepsi bir arada her işe yeter

PC ve Teknoloji dünyasından son haberlere buradan ulaşabilirsiniz.
Cevapla
uçs
Petabyte4
Petabyte4
Mesajlar: 8074
Kayıt: 15 Mar 2006, 18:06
cinsiyet: Erkek
Konum: Akçay

Asus hepsi bir arada her işe yeter

Mesaj gönderen uçs »

ASUS, yeni hepsi bir arada bilgisayarları ile ev eğlence deneyimine yeni bir soluk getiriyor.ASUS hepsi bir arada PC ET2400, ASUS’a özel SonicMaster Teknolojisi ile kristal berraklığında ses performansı sağlıyor.

ASUS hepsi bir arada PC ET2400'de kullanılan Intel’in en son işlemcileri ile uyumlu olarak çalışan ASUS Süper Hybrit Engine teknolojisi, sistem performansını yüzde 15’e kadar arttırıyor.

Resim

Bluetooth 3.0 mobil cihazları mevcut standartlara göre 8 kata kadar daha hızlı senkronize ederken; USB 3.0, USB 2.0 ile kıyaslandığında dosyaları on kata kadar daha hızlı transfer edebiliyor. ET2400 ayrıca sistem belleği yükseltmelerini kolaylaştırmak için çıkarılabilir arka kapak özelliği de sunuyor

Tüm ASUS hepsi bir arada PC ET2400 serisi modelleri 16:9 görüntü ve 23,6" Full HD ekran ile geliyor.

Bu serinin en üst modeli olan ET2400XVT, Full HD olarak stereoskopik 3D içeriği sunan NVIDIA® 3D Vision teknolojisi ile filmlerin ve oyunların renkli dünyasına yepyeni bir boyut katıyor.

Bütünleşik TV kanal seçici, Blu-ray sürücü ve oyun konsolları, kameralar ve dizüstü bilgisayarla uyumlu HDMI girişi sayesinde kullanıcılara zengin eğlence seçenekleri sunuyor.

İsteğe bağlı optik dokunmatik ekran kullanıcılara görüntüleri kolayca yakınlaştırma, uzaklaştırma veya döndürme olanağı sağlıyor.

Duvara da monte edilebilen ET2400, evin herhangi bir odasında kolaylıkla kurulabiliyor.

CNET
Sor,Çünkü SORDUM dasın..

Cevapla