Yılın Transferi gnçtrkcll’den!

PC ve Teknoloji dünyasından son haberlere buradan ulaşabilirsiniz.
Cevapla
uçs
Petabyte4
Petabyte4
Mesajlar: 8074
Kayıt: 15 Mar 2006, 18:06
cinsiyet: Erkek
Konum: Akçay

Yılın Transferi gnçtrkcll’den!

Mesaj gönderen uçs »

KrediTransfer kullanan gnçtrkcll’lilere hediye yağmuru.Türkiye’nin gençlik kulübü gnçtrkcll, KrediTransfer servisini kullanan üyelerine iPhone 3GS, iPod touch, HP Pavillion dizüstü bilgisayar ve PlayStation kazanma fırsatı sunuyor.

Resim

Turkcell’in KrediTransfer servisini kullanarak en az 1 kez kredi transfer eden gnçtrkcll’liler, çeşitli hediyeler kazanma fırsatı yakalıyor. Birden fazla kredi transfer edenler hem arkadaşlarını daha çok sevindiriyor hem de kazanma şansını artırıyor.

KrediTrasfer hediye kampanyası ile 18 yaşın üstündeki gnçtrkcll’lilere her transfer için bir çekiliş hakkı veriliyor. Milli Piyango izniyle gerçekleştirilecek çekilişler sonucunda gnçtrkcll’liler 5 adet iPhone 3GS (16GB) cep telefonu, 5 adet iPod touch (32GB), 5 adet HP DM 1010 Pavilion dizüstü bilgisayar ve 3 adet Playstation 3 Slim (120GB) kazanacak.

1 Eylül -15 Ekim tarihleri arasında geçerli olacak kampanyada bir telefon hattı ile en fazla 30 çekiliş hakkı kazanılabiliyor.

KrediTransfer etmek için kredi göndermek istenilen telefon numarasını yazıp, bir boşluk bırakarak kredi miktarını ekleyip 2222'ye kısa mesaj göndermek yeterli. Onay mesajını EVET yazarak yanıtladıktan sonra transfer gerçekleşmiş oluyor. Tek seferde en az 1 TL, en fazla 15 TL kredi transfer edilebiliyor.

gnçtrkcll üyesi olmayan Turkcell’liler, GNC yazıp 2222’ye göndererek gnçtrkcll’li olabiliyor.

CNET
Sor,Çünkü SORDUM dasın..

Cevapla