Yahoo! Türkiye anasayfasını yeniledi

PC ve Teknoloji dünyasından son haberlere buradan ulaşabilirsiniz.
Cevapla
uçs
Petabyte4
Petabyte4
Mesajlar: 8074
Kayıt: 15 Mar 2006, 18:06
cinsiyet: Erkek
Konum: Akçay

Yahoo! Türkiye anasayfasını yeniledi

Mesaj gönderen uçs » 02 Eyl 2010, 11:25

Yahoo! yeni arabiriminde yerel içerik kaynaklarını, sosyal ağları ve haber sitelerini bir araya getirdi.Dünyanın en ünlü internet markalarından Yahoo! global anasayfasını Türkiye sayfası ile eşzamanlı olarak 1 Eylül 2010 itibariyle yeniledi. Türkiye’de http://tr.yahoo.com adresi üzerinden yayın yapan platform, yerel içerik kaynakları ile geçtiğimiz ay içerisinde ortaklık anlaşmaları gerçekleştirmişti.

Resim

Bu anlaşmaya göre Türkiye’de dijital yayıncılık yapan mecralar haber, blog, video ve fotoğraf içeriklerini yeni Yahoo! anasayfası üzerinden sunuyorlar. Ziyaretçiler Yahoo! anasayfasından çıkmadan bu içerikleri inceleyebiliyolar.

Yahoo!’nun Türkiye’de özel gençlik partneri Ortakantin.com olurken, e-ticaret partneri Gittigidiyor.com, spor partneri Mackolik.com, moda partneri Vogue Türkiye ve kariyer parneri Kariyer.Net olarak göze çarpıyor.

İçerik partnerlerinin sağladığı bilgilere ek olarak Facebook ve Twitter gibi sosyal paylaşım platformlarına da yeni Yahoo! sayfası üzerinden giriş yapabiliyorsunuz.

CNET
Sor,Çünkü SORDUM dasın..Cevapla