ADSL'de beklenen indirim geliyor

PC ve Teknoloji dünyasından son haberlere buradan ulaşabilirsiniz.
Kullanıcı avatarı
Kripteks®
Terabyte1
Terabyte1
İletişim:

Mesaj gönderen Kripteks® »

suan psikopata baglandım telekomun büütn hatlarını gaz döküp yakasım var o sokaklarda ki rezil kutularu hersey iptal olsun bede içeri girerim artık ya varya söle düsünüyorum da beyler bizler bunu hak etmiyoruz ya hiç birsey yapmak mümkün degil mi tamam ip o adamların elinde kendimizi de yırtsak aslanlar gibi kullanıcaz ve kazık da yesek ödüyecez ok eyvallah ama ya bir ayaklanmasmı bu millet ya kimse bissi demezmi içim içimi yiyiyor biz site olarak bir kanpanya düzenlesek neo lur olmaz da örnek iste türkiyede 1000 lerce eylem yapılması lasım yinede sonuç degismez ama halk memnun havalarında o bana koyuyor
Kullanıcı avatarı
Re@lite
Kilobyte3
Kilobyte3

Mesaj gönderen Re@lite »

HSNC yazdı:suan psikopata baglandım telekomun büütn hatlarını gaz döküp yakasım var o sokaklarda ki rezil kutularu hersey iptal olsun bede içeri girerim artık ya varya söle düsünüyorum da beyler bizler bunu hak etmiyoruz ya hiç birsey yapmak mümkün degil mi tamam ip o adamların elinde kendimizi de yırtsak aslanlar gibi kullanıcaz ve kazık da yesek ödüyecez ok eyvallah ama ya bir ayaklanmasmı bu millet ya kimse bissi demezmi içim içimi yiyiyor biz site olarak bir kanpanya düzenlesek neo lur olmaz da örnek iste türkiyede 1000 lerce eylem yapılması lasım yinede sonuç degismez ama halk memnun havalarında o bana koyuyor
HSNC sakin olmanı öneririm,elbet halkımız da biseylerin farkına varacak ve tepki gösterecektir.yoksa Türk halkına güvenmiyormusun :D
Kullanıcı avatarı
daddy_cool
Megabyte3
Megabyte3

Mesaj gönderen daddy_cool »

3 GB nin 4 GB ye çıkması ne ki yaaa.buna kota arttırımı bile denmez.En azından 6 GB ye çıkması gerekirdi Bu kotanın. :evil: :evil: Bak yine kandırıyolar milleyi yaaa.Yine beni sinirlendirmeyi basardılar... :evil: :evil:
uçs
Petabyte4
Petabyte4

Mesaj gönderen uçs »

Keskin sirkenin zararı küpünedir arkadaslar,biraz sakin olalım.. :!: :!:
Kullanıcı avatarı
kerata
Byte4
Byte4

Mesaj gönderen kerata »

2007 ne adsl yılı ama bu açıklama yapan kisiye çok gülerim su tablodan sonra 256 sınırsıza yaptıkları indirim 2ylt :lol: ya bırakın yapmasın istemez hiç yapmasaydi daha iyi di.tabi ben kendi açımdan baktıgım için tabloya diger kulanıcılara yapılan indirimi sevindiler mi üzeldüler mi bimem ben pek memnun olduklarını sanmam sözün kısası ttnet internet konusunda kazıkçıııııı :lol:
Kullanıcı avatarı
Kripteks®
Terabyte1
Terabyte1
İletişim:

Mesaj gönderen Kripteks® »

çok haklısın ayrıca kim neye sevilecek bu ülkede kaç kissi yada kurum 2048 adsl kullanıyor en fazla 100 dür be ee onları indirse ne olur 2 ytl indirim yapıyor ibizm sınırsız nete ya dalga mı egçion kardesim ha hızı yükselt 49 da klasın fiyat ee hızlar aynı seviyede fiyat 2 ytl indirimli ya bunedir bari 39 yapın be ahh ahh bende dail canım halkım hep ezillelim el mahkum mecbur kullanıyoruz bu interneti yoksa bu adi lere bu paralar bu hızlarla ödenmez kardesim
Kullanıcı avatarı
PeeRLeeSS
Megabyte1
Megabyte1
İletişim:

Mesaj gönderen PeeRLeeSS »

arkadaslar bekleyin en az 5-6 ay sonra rekabet olacak smayl internet süperonline vb.. sirketler çogalacak rekabete gidecekler bekleyin derim ve görün...
Kullanıcı avatarı
AykutT
Megabyte3
Megabyte3

Mesaj gönderen AykutT »

PeeRLeeSS yazdı:arkadaslar bekleyin en az 5-6 ay sonra rekabet olacak smayl internet süperonline vb.. sirketler çogalacak rekabete gidecekler bekleyin derim ve görün...
Hiçbir sey olmaz..
simdi onlar var da ne oluyor?
Ne girisimleri var??
Girisimleri olsa bile kullanacakları altyapı TT'nin altyapısı..
Türkiye'de internet TT'nin tekelinde..
Altyapı yenilenmeden hiçbir sey olmaz..

Kolay gelsin..
Kullanıcı avatarı
PeeRLeeSS
Megabyte1
Megabyte1
İletişim:

Mesaj gönderen PeeRLeeSS »

daha saygınlık kazanmadılar kar elde ettilermi onlar ucuzlamaya giderler ve daha çok kullanıcıya hitap edecekler bence, biseler degisecek ve görecez.. ins bizim kâr'ımıza olur :)
Kullanıcı avatarı
Re@lite
Kilobyte3
Kilobyte3

Mesaj gönderen Re@lite »

PeeRLeeSS yazdı:daha saygınlık kazanmadılar kar elde ettilermi onlar ucuzlamaya giderler ve daha çok kullanıcıya hitap edecekler bence, biseler degisecek ve görecez.. ins bizim kâr'ımıza olur :)
Türkiye'de hiçbisey halkın karına olmaz,hala bunu anlayamadınız mı,geçen gün izledim ntvde ntvye sorun'da Türk Telekom'un pazarlama müdürü çıktı,herif diyo en Avrupanın en ucuz internet kullanan 6.ülkesiyiz,adam öyle seyler söyledi ki bilmesem ben bile inanacaktım,bunlar pazarlamadan iyi anlıyolar,yakında halkıda pazarlıcak bunlar görürsünüz!!!