TÜBİSAD’ın yeni üyesi Huawei oldu

PC ve Teknoloji dünyasından son haberlere buradan ulaşabilirsiniz.
Cevapla
uçs
Petabyte4
Petabyte4
Mesajlar: 8074
Kayıt: 15 Mar 2006, 18:06
cinsiyet: Erkek
Konum: Akçay

TÜBİSAD’ın yeni üyesi Huawei oldu

Mesaj gönderen uçs »

Resim

Dünyanın dört bir yanındaki operatörlere gelecek nesil telekomünikasyon ağı çözümleri sunan dünya lideri Huawei, Türkiye Bilişim Sanayicileri Derneği’nin (TÜBİSAD) yeni üyesi oldu.

Dünyadaki en büyük ikinci Ar-Ge merkezini Türkiye’de hizmete sunan telekomünikasyon ağı çözümlerinde dünya lideri Huawei, bilişim sektörünün büyümesi, sektöre yönelik standartların oluşturulması, yerleştirilmesi ile sektörün ve Türkiye’nin AB ile bütünleşmesi gibi konularda çalışmalar yapan Türkiye Bilişim Sanayicileri Derneği’nin (TÜBİSAD) yeni üyesi oldu.

Huawei’nin, Türkiye’de gerçekleştirdiği Ar-Ge yatırımları ile sadece Türkiye telekomünikasyon sektörü için değil, Avrupa ve Orta Asya’yı da içine alan geniş bir coğrafyaya hizmet sunduğunu belirten Huawei Türkiye Pazarlama Direktörü Tufan Ünal, TÜBİSAD üyeliği ile ilgili olarak; “Sektörün gelişimine destek veren TÜBİSAD gibi bir kuruluşun yanında yer almak son derece memnunuz. Bu üyelikle, sahip olduğumuz uluslararası bilgi birikimi ve tecrübemizi TÜBİSAD üyeleriyle paylaşma fırsatı bulacağız. İnanıyorum ki; TÜBİSAD’ın uzun yıllar boyunca Türk bilişim sektörüne yapmış olduğu katkı ve değerlendirmeler, bizim de faaliyetlerimizde yol gösterici olacaktır.” dedi.

veteknoloji
Sor,Çünkü SORDUM dasın..

Cevapla