Microsoft Chrome'u önerdi!

PC ve Teknoloji dünyasından son haberlere buradan ulaşabilirsiniz.
Cevapla
uçs
Petabyte4
Petabyte4
Mesajlar: 8074
Kayıt: 15 Mar 2006, 18:06
cinsiyet: Erkek
Konum: Akçay

Microsoft Chrome'u önerdi!

Mesaj gönderen uçs »

Resim

Microsoft neden Google Chrome'u önerdi?

Yenilenen Hotmail ile sorun yaşayanlara Microsoft'tan öneri: Chrome kullanın!

Geçtiğimiz günlerde yenilenen Hotmail, her yenilikte olduğu gibi, adaptasyon sorunlarıyla uğraşıyor. Kullanıcıların bir kısmı yeni Hotmail'le sorun yaşadığını, hatta tamamen kullanılamaz olduğunu Microsoft'a gönderdiği e-postalarla belirtti.

Yeni Hotmail'in daha öncekilerden daha kullanışlı olduğuna hiç şüphe yok. Ancak üç milyondan fazla kullanıcı; kayıt sorunu, script hataları ve kaybolan mail sorunu yaşıyor. Hatta durum o kadar ciddi ki bazı kullanıcılar Hotmail hesaplarına, Outlook kullanmadan giremediklerini bildirdi.

Sorunun en büyük sebebiyse; yenilenen Hotmail'e, eski internet tarayıcıları olan; Firefox 2, Safari 3 gibi tarayıcılar tarafından erişilememesi. Yeni sürümler olan; Firefox 3, Internet Explorer 7 ve 8 gibi tarayıcılardaysa sorun bulunmuyor. Microsoft, yaptığı açıklamada, IE kullanmayan kullanıcılarının Hotmail'e sorunsuz girebilmeleri için Google'ın internet tarayıcısı olan Chrome'u kullanmalarını öneriyor. Çünkü Chrome, yeni Hotmail ile en uyumlu tarayıcı olarak göze çarpıyor; tabi IE'den sonra...

ALINTIDIR
Sor,Çünkü SORDUM dasın..

Kullanıcı avatarı
modestus
Gigabyte4
Gigabyte4
Mesajlar: 3238
Kayıt: 23 Nis 2008, 15:57
cinsiyet: Erkek

Re: Microsoft Chrome'u önerdi!

Mesaj gönderen modestus »

live messenger 8.5 ten yukarı çıkamadım,9un görünüşü ve kullanımı itici geliyor.

Cevapla