camfrog video chat sorunu

Msn, Icq, Skype... konularında bilgi paylaşım alanıdır.
Kullanıcı avatarı
kerata
Byte4
Byte4

camfrog video chat sorunu

Mesaj gönderen kerata »

arkadaslar taze asklara gönül islerine yelken açmak için bu programı kurdum fakat kimseye yazamıyorum bomba gibi htunları görüyorum ama konusup yazamıyorum yardımcı olursanız sevinecem

hadi hayırlı olsun vatana millete :D
Kullanıcı avatarı
velociraptor
Yottabyte4
Yottabyte4
Teşekkür etti: 4602 kez

Mesaj gönderen velociraptor »

programi verelimde millet te faydalansin :)

Camfrog Video Chat
Camfrog Video Chat sizi görüntülü sohbetler yapabileceginiz kanallara ve sohbet odalarina baglayan son günlerin popüler anlik mesajlasma yazilimlarindan biri.
Camfrog sayesinde popüler anlik mesajlasma ( IM ) yazilimlari MSN Messenger, Yahoo! Messenger, ICQ'daki gibi web kameranizla görerek, mikrofonunuzla konusarak ya da eski usül yazisarak sohbet edebiliyorsunuz... Yine ICQ ve MSN'den alistiginiz sekilde kendinize özel sohbet listeleri olusturabiliyorsunuz...
Program eskilerden alisik oldugumuz mIRC'nin sohbet odalari (kanallari) özelligini ve MSN, Yahoo! Messenger, ICQ, Skype vb. programlarin ise sesli ve görüntülü sohbet özeligini birlestiriyor... Böylece çesitli kategorilerdeki sohbet kanallarini seçebiliyor ve o sohbet odalarindaki kisilerin web kamerasindan görüntülerini görerek konusmak istediginiz kisiyi seçebilyor ve hem görüntülü, hem sesli, hemde yazisarak sohbet edebiliyorsunuz...
Camfrog bir çok güvenlik duvarinin arkasinda sorunsuzca çalisabiliyor. Bu özelligi ile ofisinizden de görüntülü sohbet yapabiliyorsunuz...
Camfrog Video Chat'in artilari arasinda 1000 kisiye kadar kullanici alabilen konferans odalarina baglanabilmeniz geliyor... Kullanimi da oldukça basit... Kendinize bir Rumuz seçip kaydolmaniz baslayabilmeniz için yeterli...

http://camfrog.com/