msn hackleme dersini bulamadım

Msn, Icq, Skype... konularında bilgi paylaşım alanıdır.
Kullanıcı avatarı
osman.yuruk
Byte1
Byte1

msn hackleme dersini bulamadım

Mesaj gönderen osman.yuruk »

selam arkadaslar aranıza katılmaktan cok mutluyum bole bır sıte hazırlayıp emek veren tum arkadaslara cok tesekkur ederim
siteye yeni katıldıgımdan dolayı sıtenin kurallarını ve neyın nerde nasıl oldugunu pek bılmıyorum daha oncelerı vermıs oldugunuz msn hackleme dersini bulamadım bana yardımcı olursanız sevınırım. yoksada nasıl yapılacagını detaylı bı sekılde anlatırsanız cok sevınırım. hacklamakta ıstemıyorum dogrusunu solemek gerekırse sadece şifresini bulmak istiyorum.
birde bi sıkıntım daha var hazır yazmısken onuda yazayım dedım. baskasının pc sıne solucan gonderıp kımle ne konustugunu ne yaptıgını ogrenmek ıstıyorum bana bu konuda yardımcı olursanız cok sevınırım şimdiden çok tesekkur ederım

Kullanıcı avatarı
velociraptor
Yottabyte4
Yottabyte4

Re: msn hackleme dersini bulamadım

Mesaj gönderen velociraptor »

Aramiza hosgeldiniz , böyle bir ders bizim forumumuzda verilmismidir bilemiyorum , biz Hack forumu degiliz ayrica baskasinin Pc sine göndereceginiz ve antivirüs tarafindan taninmayan bir keylogger bulmaniz zor görünüyor

Kullanıcı avatarı
editci
Megabyte3
Megabyte3
İletişim:

Mesaj gönderen editci »

öncelikle hoşgeldiniz.

MSN konusunda ders filan verilmemiştir. şu anda msn ile ilgili tüm saldırı ve hack olayları neredeyse geçersiz duruma düşmüş desek yeridir. yeni gelişmeler olduğunda burada yer alacaktır.
bu forumda hack ve hacker konularında çok dikkatli davranarak saldırı amaçlı içerikler yaynlamamaktadır. bunu yapan siteler haliyel yaygın olarak mevcut.
burada ki amaç herkesin bilgisayar konusunda takıldığı alanlar olmasın. sorunlarına çözüm bulsun. daha çok bu amaca hizmet vermektedir.

teşekkürler.

Kullanıcı avatarı
osman.yuruk
Byte1
Byte1

yardımlarınız ıcın cok tesekkur ederım benım maksadımda baskalarının msn sıne salcaolup farklı seyler yapmak degıldı sadece sıfresını degıstırmeden ufak bı takıp maksatlıydı kotu bı amacım yok. ufak b taıp yapcaktım. yınede cok ama cok tesekkur ederım vermıs oldugunuz derslerı takıp edıyorum uygulamalı bır sekılde cok basrılısınız. basarılarınızın devamını temen nı ederim

:| :|

Kullanıcı avatarı
editci
Megabyte3
Megabyte3
İletişim:

Mesaj gönderen editci »

biz teşekkür ederiz. aramızda olmandan mutluyuz.

Kullanıcı avatarı
root
Kilobyte3
Kilobyte3
İletişim:

Mesaj gönderen root »

Ayni ag üzerinde bulunan pc yimi takib etmek istiyorsun yoksa internette bagli herhangibi bir pc içinmi ?
Birde yapacagin kisinin pc sini inceleme imkanin varmi yani o pc ye oturma(veya tam tersi o kisi senin pcye oturup msnye girebilirmi )...?

Kullanıcı avatarı
osman.yuruk
Byte1
Byte1

herhangi bilgisayardı bilgisayarın basına oturma gıbı bır sansımda yoktu. sorunlar tamaman cozuldu yardımlarınız ıcın cok tesekkurler
''hayatı nasıl yaşamak itiyorsan öyle yaşarsın''