Hotmail'de Düzensizlik - Çözüldü

Msn, Icq, Skype... konularında bilgi paylaşım alanıdır.
Kullanıcı avatarı
seheryeli
Megabyte3
Megabyte3

Hotmail'de Düzensizlik - Çözüldü

Mesaj gönderen seheryeli »

Selamlar sevgili arkadaşlar, teknoloji ilerledikçe hatalarda sanki git gide artıyor gibi sanki ne dersiniz? çünkü önceleri böyle hatalar çok nadirdi,
E-mailde ayar bir türlü tutmuyor, giriş yaptığım zaman direkt okunmamış mesajların açılması gerek iken yani (gelen kutusu) bir türlü ayar ve düzen tutmuyor, normalde resim Nr1 deki gibi olması gerek ama sürekli resim Nr2 deki gibi açılıyor bilmiyorum ve bulamadım nedenini?

Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
seheryeli
Megabyte3
Megabyte3

Re: Hotmail'de Düzensizlik

arkadaşlar bu sadece mozillada böyle oluyor imiş meğer, şimdi internetexplorer'i denedim onda gayet normal Nr 1 gibi direkt gelen kutusu açılıyor ama neden böyle anlamış değilim çünkü ayarlarıyla oynamadım aynı ayarda
Kullanıcı avatarı
TRWE_2012
Exabyte1
Exabyte1
Teşekkür etti: 898 kez

Mesaj gönderen TRWE_2012 »

Evet dediğiniz tamamen doğru bir programın,uygulamanın veya işletim sistemlerinin sürümleri yükseldikçe bunların kaynak ihtiyaçları artmakta çoğu zamanda pc kullanıcılarına ciddi sorunlar çıkartabilmektedir.

Benim size tavsiyem varsayılan e-posta istemcisi olarak "Mozilla Thunderbird" kullanmanız yönünde olacaktır.Bu yazılımın en büyük avantajı 256 bitlik ALES şifreleme sahip ve herhangi bir e-posta istemcisinin (örnek hotmail sitesine girmeden) direkt program arayüzünden e-posta okuyabilir veya gönderebilirsiniz.

Resim

Böylelikle e-posta tutarsızlıklarına maruz kalmazsınız.
Kullanıcı avatarı
seheryeli
Megabyte3
Megabyte3

teşekkür ediyorum sevgili kardeşim, benim kullandığım mozilla portable idi şimdi normalini yükledim ve normale döndü herşey, demek portableden imiş
Kullanıcı avatarı
TRWE_2012
Exabyte1
Exabyte1
Teşekkür etti: 898 kez

Mesaj gönderen TRWE_2012 »

Sorunuzu hallettiğnize sevindim.Biz burada bir aile gibiyiz (www.sordum.net/forum) birimizin herhangi bir pc sorunu hepimizin pc sorunudur.
Kullanıcı avatarı
seheryeli
Megabyte3
Megabyte3

eyvallah sevgili kardeşim zaten öyleyiz evet