Eski msn e nasil dönecegiz :(

Msn, Icq, Skype... konularında bilgi paylaşım alanıdır.
CAGRIAKSU
Bit
Bit

Eski msn e nasil dönecegiz :(

Mesaj gönderen CAGRIAKSU »

Arkadaslar msn hotmail vardı hemen açılıyodu ve içerigi basitti.
simdi yeni bir hotmail msnsi açsam dahi hotmail live olarak açılıyor ve beni sinirden öldürüyor pc kıracagım somnunda. Yahu ben istemiyorum belki adamlar sormadan beni hotmail live a dönüstürüyor.

LÜTFEN ÇOK ACİL eski hotmaile nasıl dönüstürecegiz bir bakın :(
Kullanıcı avatarı
abraxas07
Kilobyte2
Kilobyte2

Mesaj gönderen abraxas07 »

Hangi sürümü aradıgını biliyorsan ilk mesajına ekle lütfen,bulalım,simdikini kaldırır onu kurarsın ve güncellemeleri iptal edersin..
Kullanıcı avatarı
root
Kilobyte3
Kilobyte3

Re: Eski msn e nasil dönecegiz :(

Mesaj gönderen root »

CAGRIAKSU yazdı:Arkadaslar msn hotmail vardı hemen açılıyodu ve içerigi basitti.
simdi yeni bir hotmail msnsi açsam dahi hotmail live olarak açılıyor ve beni sinirden öldürüyor pc kıracagım somnunda. Yahu ben istemiyorum belki adamlar sormadan beni hotmail live a dönüstürüyor.

Malesef çaresi yok artik hersey live oldu!!
CAGRIAKSU
Bit
Bit

Mesaj gönderen CAGRIAKSU »

Arkadasım çaresi yok diyorsun da. 2 adresim var benim. birincisini yaptım live birseyler yaptım oldu su an eskisi.
Ama digerini yapamıyorum.
Sinirden de ölecem yahu ben istemiyorum belki nasıl microsoftcular bunlar zorla yaptırıyorlar.
Bunun da çaresi olmalı lütfen arastırın benimgibi binlercesi istiyor çünkü e-mail gelince bir türlü açmak bilmiyor sayfayı :(

NOLUR YARDIM
Kullanıcı avatarı
root
Kilobyte3
Kilobyte3

Re: Eski msn e nasil dönecegiz :(

Mesaj gönderen root »

HackerInside yazdı:
CAGRIAKSU yazdı:Arkadaslar msn hotmail vardı hemen açılıyodu ve içerigi basitti.

Malesef çaresi yok artik hersey live oldu!!
Demek ki bir seyi arastirmadan konusmamak lazimmis:!: :!:
Eger Windows Live Mail avantajlarından yararlanmak istemiyor ya da yeni arabirim size garip geliyorsa, eski Hotmail hesabınıza geri dönmeniz mümkün.

Bunu yapmak için sırasıyla sunları yapın:

1) Sag üsteki "options" a basınız.

2) "Beta opt-out" u seçin. Asagıdakimesaj karsınıza gelecek:

Beta opt-out
We’re sorry you’re not happy with Windows Live Mail, and we’re still working to improve it.

Give us one more chance to customize Windows Live Mail just for you!

Choose the Windows Live Mail Experience or the Basic Version: The Windows Live Mail Experience has drag and drop, right click, the reading pane, and now checkboxes! The Basic Version is a simpler version, and is similar to MSN Hotmail.

Did you know that you can customize your inbox by changing your color and reading pane preferences?

If you’d still like to opt out of Windows Live Mail: Click “Beta opt-out” below and you’ll return to MSN Hotmail. Please note: your inbox size may no longer be 2GB. Please check your storage when you return to MSN Hotmail and delete excess mail if needed.

3) Sag alttaki "Beta opt-out" basarak geçisi tamamlayabilirsiniz.

ÖNEMLİ NOT: 2 GB olan mesaj kutunuz tekrar eski haline dönecektir.