E-postalarınızı başkaları okuduğundan mı şüpheleniyorsunuz

Msn, Icq, Skype... konularında bilgi paylaşım alanıdır.
Cevapla
Kullanıcı avatarı
lord_leo
Megabyte3
Megabyte3
Mesajlar: 1248
Kayıt: 25 Nis 2010, 08:39
cinsiyet: Erkek
Konum: internet
İletişim:

E-postalarınızı başkaları okuduğundan mı şüpheleniyorsunuz

Mesaj gönderen lord_leo »

Resim

İlk olarak www.statcounter.com adresine “Register Now” diyerek kayıt oluyoruz.
Bu işlemin ardından gerekli yerleri doldurdukdan sonra “Add New Project” diyerek işleme devam ediyoruz.
Ardından karşımıza gelen sayfada projemizim hazırlandığını bizi söylüyor ve sayfadaki , “Configure & install code >>” Butonuna basarak işlemimize devam ediyoruz.
Sıradaki sayfada ise tutulan log işlemin gizli olup olmayacağını bize soran bir seçenek bulunuyor. Biz hacker logu tutmak istediğimiz için “Invisible Counter” seçeneğini seçtik. Seçimimizi yaptıkdan sonra “Next” diyoruz ve işlemimize devam ediyoruz.
Ardından karşımıza gelen pencerede kodu html ya da xhtml formatlarından hangisinde istediğimiz soruluyor. Biz sadece script istediğimiz için sadece “Default installation Guide” seçiyoruz ve işlemimize devam ediyoruz.
Ve kodumuz karşımızda. Bu kodumuzu .html formatında kaydedip mailimize atıyoruz ve mailimizi okuyacak hackerları ağımıza düşürmüş oluyoruz.
Tabiki balık yakalamak için ilk olarak oltamıza yem takmamız gereklidir. Dosyamıza çekici bir isim koyup beklemeye geçiyoruz. Sistemin çalışıp çalışmadığını denetlemek gerekir ise kendi yemimizi yutuyoruz ve dosyayı görüntülüyoruz.
www.statcounter.com adresine login olarak “my project” kısmından proje ismimize tıklıyoruz.
Ardından “Statics” Bölümünde bulunan, “Recent Pageload Activity” bölümüne tıklıyor ve scripti açan kişilerin IP adresinden işletim sistemine kadar tüm bilgilerine ulaşıyoruz.
Soruyu tam sormazsan, Cevabı yarım alırsın...
Cevapla