Sordum.com ana sayfasi sorunu

Bu kısımda her türlü öneri, istek ve şikayetlerinizi dile getirebilirsiniz.
Kullanıcı avatarı
drog_1
Megabyte3
Megabyte3

Mesaj gönderen drog_1 »

sadece bu gün icin sordumcom yaz ve gir
her gün degisecek
Kullanıcı avatarı
Oxygen
Kosovalı
Kosovalı

Mesaj gönderen Oxygen »

cok sagol drog.. girdim :D
bi de bundan boyle hep boyle mi olacak yani sifre ile mi yoksa degisecek.. bi bilgin var mi bu konuda??
Kullanıcı avatarı
velociraptor
Yottabyte4
Yottabyte4
Teşekkür etti: 4563 kez

Mesaj gönderen velociraptor »

eXtra yazdı:cok sagol drog.. girdim :D
bi de bundan boyle hep boyle mi olacak yani sifre ile mi yoksa degisecek.. bi bilgin var mi bu konuda??
dgerli arkadaslar sordum.com un bilgileri bugüne kadar hep kaynak belirtilmeden sömürüldü , fakat bu uygulamanin asil amaci bu degil , amac su an bulundugumuz serverdeki Bandwidth i korumak aylik bir sinirimiz var anasayfa dahil bol resimli (Bandwidth düsmani) bir site oldugundan biraksak millet resimlere link verse bizim kota 1 haftada dolar ve geri kalan 25 gün site kapali kalir :wink:
Kullanıcı avatarı
Oxygen
Kosovalı
Kosovalı

Mesaj gönderen Oxygen »

hmm anladim adminim..
kusura bakmayin cok soru sordum ama sizlerde olmasaniz boyle rahatca sorularimi soramazdim.. :D

bi de windows xp bolumune girdim zaman ipuclar 135'ile 163 kadar tikladigim zaman "you are not authorized to view this page" cikiyor..
Resim
Kullanıcı avatarı
velociraptor
Yottabyte4
Yottabyte4

kontrol ettim bende de öyle yeniden yükledim gene hata veriyor cok ilginc , bu gece bakacagim bir caresine artik
Kullanıcı avatarı
ccasper
Byte4
Byte4

Mesaj gönderen ccasper »

aynı sorun bende var hemde ıngılızce olarak acılıyor dun gece cıllldırdım resmen sıfremıde hatalı olarak kabul edıyor sabah ıse geldıgımde ılk ısım sordum.com a gırıp gıremedıgımdı fakat denedım ılkınden gırdım ılgınc evde gıremıyorum ıste gırebılıyorum bu arada evde gırememem ıcın hıc sebep yok cunku bılgısayarıma hıc mudahele edılmedı o ana kadar
Kullanıcı avatarı
velociraptor
Yottabyte4
Yottabyte4

ne ana sayfada nede forumda simdilik bir hata yok , nereye giris yapamadiniz anlamadim