Ne Tür Başlıklar Açmamızı İstersiniz?

Forumla ilgili güncel duyuru ve uyarıları burada bulabilirsiniz.
Kullanıcı avatarı
shampuan
Megabyte3
Megabyte3

Ne Tür Başlıklar Açmamızı İstersiniz?

Mesaj gönderen shampuan » 21 Nis 2019, 13:40

Forumumuzu zenginleştirmek için makaleler bilgiler paylaşmaya gayret gösteren birisiyim. Yalnız sadece kendi ilgimi çeken konular yerine bir forumda geniş kitlelerin ilgisini daha fazla çekebilecek konular açmanın daha dopru olduğunu düşünüyorum.

Peki sizler daha çok hangi konuların forumda yer almasını isterdiniz mesela?..

Siyasi başlık açmaktan her zaman çekiniyorum. Daha evvel bu siteyi önerdiğim bir kişi beni kırmamış gelip biraz dolaşmış. Bazı başlıkların siyasete kaçtığını görmüş ve buranın siyasi bir site olduğunu düşünmüş. Bu nedenle amiyane tabirle kaçmış. Ben kendisine durumu açıkladım. Bu durumdan yola çıkarak siyasi konular açmamayı tercih ediyorum. Bu nedenle salt bilişime dair hangi konulara ilgi duyuyorsanız yazın, sohbet edelim. Bu çok da gerekli bir konu değil ama foruma her girişte karşınıza ilgi duymayacağınız konuların çıkması yerine daha çok okurken hoşlanacağınız ve teşekkür edeceğiniz başlıklar oluşturmaya çalışalım.

Yorum yapmak serbest, buyrun.

Kullanıcı avatarı
trwe
Petabyte2
Petabyte2

Re: Ne Tür Başlıklar Açmamızı İstersiniz?

Mesaj gönderen trwe » 21 Nis 2019, 14:55

shampuan yazdı:
21 Nis 2019, 13:40
Forumumuzu zenginleştirmek için makaleler bilgiler paylaşmaya gayret gösteren birisiyim. Yalnız sadece kendi ilgimi çeken konular yerine bir forumda geniş kitlelerin ilgisini daha fazla çekebilecek konular açmanın daha dopru olduğunu düşünüyorum.

Peki sizler daha çok hangi konuların forumda yer almasını isterdiniz mesela?..

Siyasi başlık açmaktan her zaman çekiniyorum. Daha evvel bu siteyi önerdiğim bir kişi beni kırmamış gelip biraz dolaşmış. Bazı başlıkların siyasete kaçtığını görmüş ve buranın siyasi bir site olduğunu düşünmüş. Bu nedenle amiyane tabirle kaçmış. Ben kendisine durumu açıkladım. Bu durumdan yola çıkarak siyasi konular açmamayı tercih ediyorum. Bu nedenle salt bilişime dair hangi konulara ilgi duyuyorsanız yazın, sohbet edelim. Bu çok da gerekli bir konu değil ama foruma her girişte karşınıza ilgi duymayacağınız konuların çıkması yerine daha çok okurken hoşlanacağınız ve teşekkür edeceğiniz başlıklar oluşturmaya çalışalım.

Yorum yapmak serbest, buyrun.
@shampuan;

1.O anlattığın kişi art niyetliymiş.....(sadece siyasi başlıklara bakarak karar vermek yorbazlığın ve cahilliğin dik alasıdır.)[bir çok başlık Korku Bölümünde olmasına rağmen]
2.Ben kendi adıma diyebilirim ki yazılım tantımları,tercümeler arasına teknik yazıları hazırlıyorum bundan dolayı bu yazdıklarımı üzerime almıyorum.

TRWE_2012
Bu forum'un TAÇSIZ Kralı.....! 8)
TRWE_2016
FEDAKARLIK OLMADAN ZAFER OLMAZ....!
-----------------------------
LINUXMASTER 2018
ZAFER'E GİDEN YOL,FEDAKARLIKTAN GEÇER...!

Kullanıcı avatarı
shampuan
Megabyte3
Megabyte3

Mesaj gönderen shampuan » 21 Nis 2019, 15:15

Yav sana bişey diyen yok niye canını sıkıyorsun güzel kardeşim.

Kullanıcı avatarı
trwe
Petabyte2
Petabyte2

Mesaj gönderen trwe » 21 Nis 2019, 15:17

shampuan yazdı:
21 Nis 2019, 15:15
Yav sana bişey diyen yok niye canını sıkıyorsun güzel kardeşim.
Daha evvel bu siteyi önerdiğim bir kişi beni kırmamış gelip biraz dolaşmış. Bazı başlıkların siyasete kaçtığını görmüş ve buranın siyasi bir site olduğunu düşünmüş.

Buna kızdım; açtım ağızımı yumdum gözümü.....! (o kişi bir zahmet gelmesin buraya.....!)
TRWE_2016
FEDAKARLIK OLMADAN ZAFER OLMAZ....!
LINUXMASTER 2018
ZAFER'E GİDEN YOL,FEDAKARLIKTAN GEÇER...!