Hemeroid İçin Kür - Saraçoğlu

Bitkilerle tedavi ve hangi bitki neye iyi gelir gibi görsel ve yazılı bilgilerin yeraldığı bölümdür
Kullanıcı avatarı
velociraptor
Yottabyte4
Yottabyte4
Teşekkür etti: 4602 kez

Hemeroid İçin Kür - Saraçoğlu

Mesaj gönderen velociraptor »

Kaynayan 1 Su bardağı suya 1 tatlı kaşığı çobançantası bitkisinden ilave edip kısık ateşte 5 dk kaynatınız sıcakken süzüp ılıdıktan sonra Akşam yemeklerinden 2 saat sonra içiniz. (1 Ay boyunca uygulayın)

Kanal
https://www.youtube.com/c/profsaracoglu/videos

Şifacıdan Uygulama

Demir sülfat (Taş kara boya), ziraatçilerde bulunur , Tencereye 3 KG su koyacaksın ve bunu kaynattıktan sonra Tencereyi ateşten indirin ardından , 2 Kg Demir Sülfatı alacaksınız ve kaynak suyun içine koyacaksınız ve devamlı karıştıracaksınız soğuyuncaya kadar , dirseğini suya değdirdiğinde yakmayacak şekle kadar bu yemyeşil olur bildiğin yaprak gibi ardından 3-5 dk üstünde otur , Kötü huylu olsa bile iyiye döner
Kullanıcı avatarı
shampuan
Petabyte4
Petabyte4
Teşekkür etti: 208 kez

Re: Hemeroid İçin Kür - Saraçoğlu

Mesaj gönderen shampuan »

Hemoroid berbat birşey, geçiren arkadaşlardan bilirim. İş yerinde muhabbet ederdik çok samimi arkadaşlar bahsetmişti. Bir durum olursa anlatırım teşekkürler. :-)
Kullanıcı avatarı
velociraptor
Yottabyte4
Yottabyte4

Kuzenim Ameliyat geçirmişti sonrasında bana Butarz birşeyden bahsetti , biraz araştırdığımda Şaşırtıcı bilgiler elde ettim , mesela kadınlarda doğumdan sonra , Body building çalışanlarda , Haltercilerde , Ağır ameliyatlardan sonra ... vs oluşmasının normal olduğunu öürendim , cidden ilginç
Kullanıcı avatarı
shampuan
Petabyte4
Petabyte4
Teşekkür etti: 208 kez

Mesaj gönderen shampuan »

Sürekli ayakta çalışanlar, devamlı oturarak çalışanlarda falan da oluyo. Nedeni kesin şekilde bilinmiyor diyor tıp çevresi. Baharatlı yiyecekler ile gazlı içeceklerden uzak durun deniyor.
Kullanıcı avatarı
velociraptor
Yottabyte4
Yottabyte4

Aynen katılıyorum