Birden fazla zip dosyasını açmak ?

Windows 10 ile ilgili bilgi paylaşım alanıdır
Kullanıcı avatarı
esatiz
Moderator
Moderator

Re: Birden fazla zip dosyasını açmak ?

Mesaj gönderen esatiz »

Linux kullanıyordum geçenlerde

Tasarımları çöp olunca Win10'a geçmeye karar verdim. W7 kullanınca çağın gerisinde hissediyordum biraz :-D Şahane tasarımları ikonları var W10'un
Unutmayalım ki: Tüm bilgisayarlar aynı hızda bekler!
Kullanıcı avatarı
feuer
Gigabyte1
Gigabyte1

Mesaj gönderen feuer »

Aslında windows 7 görsel olarak kötü değil, ben bazen vista ve 7 orjinal wallpaper ları kullanıyorum windows 10da.

Uğraştırsa da Windows 10 görsel olarak geliştirilmeye çok açık.
Yaşamda en gerçek yol gösterici bilimdir.
Kullanıcı avatarı
shampuan
Moderator
Moderator

Mesaj gönderen shampuan »

Windows7'nin pencere ve icon görsellerini çok beğeniyorum. Gerçekten bugüne kadar yaptıkları en iyi işi çıkardılar 7'de. Ama ne var ki benim sıkıntı yaşamama neden olabilecek eksiklikleri var. Eklenti kullanarak pencere yöneticilerine kes kopyala yapıştır gibi şeyler eklemek zorunda kalıyordum en basiti. Shell dediğimiz bir başlat menüsü ekleyici vardı ya, adı aklıma gelmedi windows10'a klasik başlat ekliyorduk hah onunla ekliyordum bu özellikleri. Sonunca bıkıp bıraktım ve windows8.1'e geçmek zorunda kaldım.

WindowsXP'yi alıcaksın, windows7'nin görselliği ile geliştireceksin(temasını eklemiceksin sadece görsellik), artı windows10 gibi güncel hale getiriceksin, offf cillop ama anlayan kim?..
Eğer su akmıyorsa musluğu suçlamayı bırak; belki sular kesiktir.
Seni bildiğin şeyler zeki yapabilir ama, bilmediğin şeyler aptal yapmaz.
Suyu akmasa da, belki musluk senden daha akıllıdır.
Kullanıcı avatarı
esatiz
Moderator
Moderator

Mesaj gönderen esatiz »

Vistanın tasarımı görselliği ikonları müthişti bana kalırsa. 7 de onun devamıydı. Camsı, ışık yansımalı ikonlar ve tema harikaydı. Şimdi verdiler W10'u bize basit diye... En azından vista ve 7den kalma ikonlar duruyor kullanabiliyorum. Camsı tasarımı yok ama fena değil yine de
Unutmayalım ki: Tüm bilgisayarlar aynı hızda bekler!
Kullanıcı avatarı
feuer
Gigabyte1
Gigabyte1

Mesaj gönderen feuer »

camsı tasarım yok ama transparent yapabilirsin.
Yaşamda en gerçek yol gösterici bilimdir.
Kullanıcı avatarı
velociraptor
Yottabyte4
Yottabyte4

Mesaj gönderen velociraptor »

shampuan yazdı: 14 Mar 2021, 00:38 Şu mikrocortun başındakileri tek tek yakalayıp öpmek lazım. Başka da birşey demiyorum.
:-D
Knowledge determines destiny, And ye shall know the Truth and the Truth shall make you free
Kullanıcı avatarı
gevv
Byte1
Byte1

Mesaj gönderen gevv »

gevv yazdı: 13 Mar 2021, 21:21 bir sorum daha var ilk soruma çözüm zordur diyordum ama çözümü varmış belki bununda vardır :)

zip dosyalarını seçtiğim zaman arka plan rengi değişiyordu zip içindeki dosyaları düzenledikten sonra diğer zip dosyalarını açıyordum bu arka plan rengi sayesinde hangilerini düzenlediğimi biliyordum

fakat win 10 üzerinde zip içindeki dosyayı düzenlediğim anda dosyalar hiç seçilmemiş gibi görünüyor sıralamıyı ada göre yaptım

video https://ibb.co/87fqRbs

20H2 güncellemesi ile bahsettiğim sorun çözülmüş