Windows 10 Sistem Görüntüsü

Windows 10 ile ilgili bilgi paylaşım alanıdır
Kullanıcı avatarı
albay_1
Bit
Bit

Windows 10 Sistem Görüntüsü

Mesaj gönderen albay_1 » 12 Ağu 2015, 14:31

Windows 8.1 de sistem görüntüsünü oluşturup daha sonra sorun olduğu zaman tekrardan geri yükleye biliyordum.
Windows 10 da Dosya geçmişinde sistem görüntüsü oluşturdum D sürücüsüne. Ve daha sonra format Usb sini taktım açılıştan kurulum aşamasından sonra windowsu onarından system görüntüsü geri yükle dedim windows 10 desteklemiyor dedi.
Windows 8.1 kurulum usb sini denedim desteklemiyor demedi ama son aşamada oda hata verdi yapı farklı gibisinden hata verdi. Windows 7 kurulum usb si denedim aynısı.
Neyse D deki sistem görüntüsünü sildim bu seferde Denetim masası ’’Yedekleme ve Geri Yükleme (Windows 7) den sistem görüntüsü D ye oluşturdum . Açılıştan Kurulum Usb lerini takıp tek tek ilk yaptığımı yaptım yani Sitem Görüntüsü Geri yükle dedim. Sonuç diğerinden aynı.
Ne yapmam lazım yardımcı olursanız sevinirim.

Kullanıcı avatarı
velociraptor
Yottabyte4
Yottabyte4

Re: Windows 10 Sistem Görüntüsü

Mesaj gönderen velociraptor » 13 Ağu 2015, 13:40

Windows 10 da birçok sıkıntı çıktı , mesela birçok kişide açılış hızı yavaşlaması , uyumsuzluk vs. Microsoftun bu bahsettiğiniz sorundan haberi bile yoktur diye tahmin ediyorum , zamanla düzelteceklerdir elbette lakin şimdilik Acronis gibi bir yazılımla yedek almanız çözüm olacaktır
Knowledge determines destiny, And ye shall know the Truth and the Truth shall make you free