Millenicom Doping ADSL rezaleti

Alıp memnun olmadığınız ürünler ve nedenleri
mahferer
Byte3
Byte3

Millenicom Doping ADSL rezaleti

Mesaj gönderen mahferer » 17 Mar 2017, 19:51

Doping nisan 2016ya kadar iyiydi

Sonra anlık kopmalar olmaya başladı

Sonra kopmalar 10 dk olmaya başladı

30 ocak 7 şubat arası tamamen koptu

Arıza için 7 gün sonra geldiler

2 gün iyiydi sonra 10 dklık kopmalar devam ede ede 3 marta geldik o gün yine koptu

4 5 6 martta aradık arıza için, dönen olmadı

İnternetten online işlemler kullanıcı profili oluşturarak ulaşıp arıza kaydı verdik

7 marttan beri bekliyoruz

3 günde bir online işlemlerden soruyorum aynı cevaplar "teknik bilmemnelerimiz şeylerine devam etmektedirler. En kısa zamanda şeyedeceğiz"

7 şubattaki arızada birileri gelip kablonun ucuna bi şey takıp "tamam" demişler "arıza santralde"

Özetle

Adamlar bildiğin kepenk indirmiş

Arıza kaydı eskiden 7/24 idi şimdi 5/8 (yani iş günleri mesai saati içinde) eleman azaltma da var. Teknik servis zaten yok ya ttnet geliyor ya turkcell

Online işlemlerdeki eleman "sözleşmeye göre 2-7 gün içinde onarılır" dedi "10 gün oldu" yazdım "doğru 10 gün olmuş" dedi. Önündeki ekrana bile bakmıyor. Elemanlara da kızamıyorum naapsın şirket böyle olunca. Allah bilir ücret alamıyorlardır.

Çok fena halde sinirliyim

Pazar günü arkadaşın kablo interneti bozulmuş akşam 21de arıza kaydı vermiş pazartesi 10.30da gelmişler

Doping kapatıyor hayırlı olsun

Bu kadar basit bir organizasyonu bile yapamadıklarına göre kapatsınlar

Mazide kalırlar

1 mayısta bitiriceğim ve turkcell 4ü1arada düşünüyorum

Kullanıcı avatarı
velociraptor
Yottabyte3
Yottabyte3

Re: Millenicom Doping ADSL rezaleti

Mesaj gönderen velociraptor » 17 Mar 2017, 22:41

Bilgilendirme için teşekürler , Düşünen arkadaşlar bu yazıyı okuyup işin gerçeğini anlarlar
Knowledge determines destiny, And ye shall know the Truth and the Truth shall make you free