merak edipde olsa,sakin bu siteye girmeyin

PC güvenliği konusundaki bilgi paylaşım alanıdır.
metinxx

merak edipde olsa,sakin bu siteye girmeyin

Mesaj gönderen metinxx »

http://www.winantivirus.com/pages/scann ... =0&p=&ax=1
ben bu siteye girdim,kendini bulastirdi,sildim tekrar bulasti,devamli kendi penceresini aciyor,antivirüs programlari ise yaramiyor,önce bulastiriyor,sonrada ilaci bizde diyip ugrastiriyor,lütfen bir yardim edin

http://www.securityuptodate.com/ --bu sitede ayni
En son metinxx tarafından 04 May 2006, 19:23 tarihinde düzenlendi, toplamda 2 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
lion
Kilobyte3
Kilobyte3

Mesaj gönderen lion »

kasperky ise yaramiyo muü
metinxx

Mesaj gönderen metinxx »

yok üstad,yaramiyor,ben windowsu gözden cikardim,acronis kullaniyorum,imaji var ama nasil görmez antivirüs programlari,birtek nortonu denemedim,son olarak onu deniyicem,denediklerim,kasperski,nod32,avast,winantivirüs2006,f-prot,ewido,microsoftantispy
UnHackMe,ve ismini hatirlayamadigim bir sürü program :(
Kullanıcı avatarı
velociraptor
Yottabyte4
Yottabyte4
Teşekkür etti: 4602 kez

Mesaj gönderen velociraptor »

Tam olarak verdigi uyariyi buraya yazar yada ekran görüntüsü olarak koyarsaniz yardimci olma sansimiz artar
Kullanıcı avatarı
lion
Kilobyte3
Kilobyte3

Mesaj gönderen lion »

bunu kullanmanizi tavsiye ediyorum

:arrow: viewtopic.php?t=655
metinxx

Mesaj gönderen metinxx »

sag tarafa,saatin oldugu yere kisayolunu atiyor,girilmez isareti var kirmizi, yanip sönüyor tiklatinca,CRİTİCAL SYSTEM ERROR,SYSTEM ,SYSTEM DEDECTED ANTİVİRUS ACTİVİTİES.........diye devam eden bir yazi cikiyor,tiklayinca.taramaya basliyor,47 adet zararli bulundu diyor ve silmek icin bu programi satin alin diyor,su anda spy doctoru indiriyorum,yükleyip bakicam sonucu merak ediyorum....
Kullanıcı avatarı
velociraptor
Yottabyte4
Yottabyte4

Spyfalcon benzeri birsey ozaman , sirf asagidaki linkteki yazi icin sitemize cok kisinin üye oldugunu bilirim , ve bu beladan kurtulup ö.m ile cok tesekür mesaji aldim, eger o tarz birsey se cözümü incelemizi öneririm:
viewtopic.php?t=82
metinxx

Mesaj gönderen metinxx »

arkadas,sizleri gercekten tebrik ederim,forumlari geziyordum caresini bulabilirmiyim diye forumun birine bakiyordum,üye olmadan gezilebilen lerden,bu konu hakkinda detaylu bilgi verilmis altindada ALINTI,SORDUM.COM yaziyordu :lol: inanmayan baksin, http://www.chip.com.tr/forum/topic.aspüTOPIC_ID=12470 dediklerini yaptim kurtuldum problemden,dolayli olarak destek yine sordum.com dan geldi,TEsEKKüR EDERİM.... :wink:
Kullanıcı avatarı
velociraptor
Yottabyte4
Yottabyte4

keske daha önce verdigim linke baksaydiniz , cünkü sizin son yaziyi yazmanizdan 7 saat kadar önce cevabi verilmisti :D