avast pro antivirus hatası lütfen yardım

PC güvenliği konusundaki bilgi paylaşım alanıdır.
Kullanıcı avatarı
botanix
Bit
Bit

avast pro antivirus hatası lütfen yardım

Mesaj gönderen botanix »

avast proantivirüs 5.1.889 sürümünü kurdum.( free olmayan sürüm,bedava olmayan sürüm )Dün güvenlik duvarı ve antispam filtre devre dışı dedi kaldırdım yeniden kurdum düzeldi.Sabah laptopu yeniden açtığımda ise bu sefer güvenlik duvarında bi sorun yok çalşıyor fakat anti spam filtresi devre dışı diyor. tamir et ve aç seçenekleri var ama bir işe yaramıyor sonunun kaynağiı ve çözümü hakkında bilgilerinizi paylaşmanızı rica ediyorum......yada pc mi kasmadan kullanabilyeceğim avast internet security veya avast proantivirüs ayarında bir prgram tavsiye edermisiniz..NOT: daha önce avast internet security 5.0 versiyunu yüklüydü ve herhangi bir promlem yoktu.Şimdiden teşekkürler
Kullanıcı avatarı
burak_dalkir
Gigabyte2
Gigabyte2
İletişim:

Re: avast pro antivirus hatası lütfen yardım

Mesaj gönderen burak_dalkir »

ben eset smart security den şaşmam. ayrıca kullandığınız şifre mamalanmış hali anladığım kadarıyla. orjinal sürümü satın almamışsınız sanırım. bu yüzden avast gibi bazı programlarda sorun çıkabiliyor. bu seri numaraları bulunup kara listeye alınabiliyor. ama orjinalleştirme yapıldıysa programa bir şey yapamıyorlar. bu yüzden en azından bir kaç özelliğini pasifleştirebiliyorlar. bu da onlardan biri gibime geliyor. bence en mantıklısı eset smart security.

saygılarımla...