Windows da PlayStation oynayın

Legal ve Freeware Oyun paylaşımları ve oyunlarla ilgili güncel bilgiler
Cevapla
Kullanıcı avatarı
accept
Gigabyte2
Gigabyte2
Mesajlar: 2263
Kayıt: 26 May 2013, 16:17
cinsiyet: Erkek
İletişim:

Windows da PlayStation oynayın

Mesaj gönderen accept » 01 May 2016, 13:56

EPSXe adlı programla gerçek bir Sony PlayStation oyunlarını dvd’leri yoksa da herhangi bir sorun olmadan yasal olarak kullanılabileceğiniz Windows için PlayStation emülatörüdür. PlayStation donanım satın almak zorunda kalmadan oyunları çalıştırmak isteyebilirsiniz.

Resim


Programı kullanılmadan önce ePSXe PlayStation donanım bios kodunu sorar. (Gerçek Sony PlayStation sahipseniz sadece alabilirsiniz) herhangi bir geçerli BIOS kodu olmadan, ePSXe çalışmaz veya doğru oyun yüklenmiyor.

EPSXe emülatörü ilk kez başlattığınızda yapılandırma kurulumu için sorular sorarak kurar. Kolay bir yapılandırma ile oyunların düzgün yükleme ve bunların öykünmesi için gerekli kurulum çeşitli ayarlara izin verir. Oyun doğru yüklendiğinden emin olun bu sihirbazın bios ayarlarını seçmek zorundasınız. Bios dosyası mevcut değilse sonra Windows bilgisayar PlayStation oyununu çalıştırmaz.

EPSXe yapılandırması tamamlandıktan sonra, ePSXe penceresinden menu bar kısmından gelen oyun dvd’ler, cd’ler veya iso görüntüleri yüklemelerini deneyebilirsiniz. Gerçek bir PlayStation cihazda görünümünden çok farklı olmayacaktır. Eğer çok daha fazla PlayStation oyun oynamak istiyorum diyorsanız mode bakarsanız tam ekrana geçiş yapabilirsiniz.

EPSXe emülatör PlayStation oyunları olamadan yapamayanlar, bağımlıları için yararlı bir uğraş olabilir. Windows’un tüm sürümlerinde çalışır ve popüler PlayStation oyunları bazılarını destekler. EPSXe Google Play Store’dan Android cihazlar için kullanılabilir. Linux sistemlerinde de oynayabilirsiniz. Aşağıdaki indirme url sinden android cihaz ve Linux sistemleri için indirme linki de bulunmaktadır.

Epsxeyİ http://www.epsxe.com/download.php indirebilirsiniz.

Kaynak: http://www.internetkafa.com
Verme, dünyaları alsan da, bu cennet vatanı.Cevapla