Uzaylılar Tarafından İnsanlara Yerleştirlen Mikroçipler

Legal içerikli ve youtube gibi paylaşım sitelerinde yayımlanmış belgeselleri burada paylaşabilirsiniz
Kullanıcı avatarı
velociraptor
Yottabyte4
Yottabyte4

Uzaylılar Tarafından İnsanlara Yerleştirlen Mikroçipler

Mesaj gönderen velociraptor » 22 Oca 2019, 02:04

Knowledge determines destiny, And ye shall know the Truth and the Truth shall make you free

Kullanıcı avatarı
trwe
Petabyte3
Petabyte3

Re: Uzaylılar Tarafından İnsanlara Yerleştirlen Mikroçipler

Mesaj gönderen trwe » 22 Oca 2019, 21:24

Şu uzaylılara bir ben rastlayamadım gitti ...... Bir tanesini yakalabilsem geri gelecek...... :) :D
TRWE_2016
FEDAKARLIK OLMADAN ZAFER OLMAZ....!
-----------------------------
LINUXMASTER 2018
ZAFER'E GİDEN YOL,FEDAKARLIKTAN GEÇER...!
-----------------------------
BATTALGAZİ 2023
Heaven to My Friend, Hell to My Enemy ....!

Kullanıcı avatarı
shampuan
Megabyte4
Megabyte4

Mesaj gönderen shampuan » 23 Oca 2019, 19:42

Uzaylılar 8megahertz ve 14megahertz alıcı verici kullanıyormuş...

PUHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA! :D

Kullanıcı avatarı
shampuan
Megabyte4
Megabyte4

Mesaj gönderen shampuan » 23 Oca 2019, 19:46

Sallamak bedava. Bkz. Halk deyişi: "Ossur ossur ipe diz". Yok abi. Baktım, daha yüzde yirmibeşlere gelememişim. Bırakıyorum izlemeyi. Kusura bakmayın.
NOT: radyo frekansı ile ilgili iletişim metodlarını araştırınız.

Kullanıcı avatarı
velociraptor
Yottabyte4
Yottabyte4

Mesaj gönderen velociraptor » 23 Oca 2019, 22:18

:)
Knowledge determines destiny, And ye shall know the Truth and the Truth shall make you free

Kullanıcı avatarı
shampuan
Megabyte4
Megabyte4

Mesaj gönderen shampuan » 24 Oca 2019, 18:33

Bunlar ilginç konular. Böyle konuştuğuma bakmayın. Feza dediğin muazzam geniş ve her geçen gün genişleyen bir alem. Belki de uzaylı diye birşey vardır benim ona bir itirazım yok. Şimdi anlatacaklarımı iyi okumaya çalışın bildiğim kadarıyla anlatacağım:

Elektronik ile bir süredir ilgileniyorum. Bu yolda birçok şey öğrendim ve bildiklerimi sizinle "anlaşılabilir bir dil" kullanarak aktaracağım.

İletişmde radyo frekans tekniği çok eski yıllara, Tesla'ya, Marconi'ye ve daha birçok bilim adamı ile, benim gibi elektronik ile uğraşan hobistlere dayanır.

Bu tekniğin temel prensibi, havaya yayılan belli bir frekansta titreşen manyetik dalgalara ses, görüntü ya da data bindirme ve atmosfer gibi bir ortamda yayma olayına dayanır.

Mesafenin artması için, titreşim frekansının ve yayın gücünün arttırılması gerekir.

Frekansın arttırılması demek, Mhz (megaherz) seviyelerinden, Ghz (cigaherz) seviyelerine çıkmak demektir.

Bu, oyuncak arabaların uzaktan kumanda sinyallerini iletmek için kullanılan, 14Mhz, 24Mhz, ve 32Mhz gibi ilkel frekansların terkedilmek zorunda olunup, özellikle telsiz ve televizyon yayınları için uygun olan UHF ve VHF bandlarındaki Cigaherzler seviyesindeki frekanslara yükelinmesi gerektiği; ayrıca yayının daha uzaklara iletilmesini sağlamak için daha Megawattlarca güce ihtiyaç duyan dev antenlerin kurulması anlamına gelir.

Böyle bir antene kuş gibi canlıların yaklaşması demek, belli bir mesafeye girdiklerinde tavuk gibi kızaracakları anamına gelir.

Yeterli güce sahip bir telsiz cihazının çıkış devresine (anten devresi) yeterince yaklaştırılan bir foresan lamba, arada herhangi bir kablo kullanmaksızın yanar. Bir akkor flamanlı lambanın yanması için de, bu devreye sadece bir noktadan değmesi yeterlidir.

Böyle bir yayın kaynağı, insan vücudu için zararlıdır.

Uzaylı olsun insan olsun, herhangi bir canlının dünya ile uzay arasında yayın yapabilmesi için, yukarıdaki koşulları sağlaması şarttır. Bu da minik bir çip haline getirilmiş bir devre ile mümkün olamaz. Bir defa dev bir bataryaya ihtiyaç var. Ki uzaylılar bu sorunu çözse de, fizik kurallarını çok fazla terk edemezler; çünkü sadece vericinin anteni görevi gören "tank devresi" belli bir büyüklüğe sahip olmalıdır. Bu da hangi elementten yapılmış olursa olsun o kadarcık çipin içine sığmayacağı anlamına gelir. Pil, artı devre, artı anten devresi, artı antenin kendisi (fizik kuralları gereği yapısının büyük olması şart) bütün bunları hesaba katın. Ve şimdi yukarıdaki videonun başında anlatılanları izleyerek osura osura gülün.

Bu verici gerçekte çalışıyor ve yukarıda iddia edilenleri gerçekleştiriliyor olsun, ki var böyle birşey, istihbarat kuruluşları kullanıyor. Bu cihazın uzaya yayın yapabilmesinin muazzam bir güç ve yüksek frekans gerektirdiğini yukarıda okudunuz, inanmıyorsanız araştırınız. E bu küçük çip bunu yapamayacağı için, bizim baz istasyonlarımızı hekliyor ve kullanıyor olsun...

Uzaylılar, bu kadar basit ve geri kalmış bir teknolojiye neden ihtiyaç duyuyor?
Çünkü bildiğim kadarıyla birçok böyle uzaylı vakasında iddia sahipleri uzaylıların telepatik özellikleri olduğunu, düşünce okuyabildiklerini söylüyorlar. Öyleyse ilkel bir raydo vericisine ihtiyaç neden?

Uzaylılar neden düşük frekans kullanıyor?
Elektronik bilgileri yok mu?

Uzaylılar dünyalıların ilkel bilgilerini ne yapacaklar?
Yok efendim evrim geçirmişler de, duygusuz hale gelmişler de, türlerinin devamın sağlamak için bizim duygu ve düşüncelerimize ihtiyaçları varmış da... İnsan kadar kötü bir varlık var mı? Şu anda dünyayı mahvediyoruz. Zalimiz zalim... Bizi örnek alacaklarsa yandılar demektir. Sonra onca yoldan gelebilen yüksek teknoloji ve bilgiye sahip uzaylılar, türlerinin devamını sağlamak için bize mi kaldılar...

Arkadaşlar birşeyi izlerken etkisinde kalmayın. Sormayı araştırmayı bilin. İnsan, yaşadığı olayların etkisinde kalır. Uzunca zamandır izlediğimiz filmler ve videoların da etkisinde kaldığımız anlaşılmıştır. Buna bilgisayar oyunları da dahildir. Etkisinde kalıyoruz değil mi? Bunu bilen bazı çevreler, bu özelliğimizi spekülatif amaçlar doğrultusunda kullanıyorlar işte. O nedenle gördüklerinize duyduklarınıza inanmayın derim; ta ki bir uzaylıyla karşılaşana kadar. Mümkünse o gün içmemiş olun :D

Kalın sağlıcakla.