Bölünme süreci,ne nasıl girildi

Legal içerikli ve youtube gibi paylaşım sitelerinde yayımlanmış belgeselleri burada paylaşabilirsiniz
Kullanıcı avatarı
velociraptor
Yottabyte4
Yottabyte4

Bölünme süreci,ne nasıl girildi

Mesaj gönderen velociraptor » 26 Nis 2013, 12:03

Knowledge determines destiny, And ye shall know the Truth and the Truth shall make you free

Kullanıcı avatarı
ney_bey
Gigabyte3
Gigabyte3

Re: Bölünme süreci,ne nasıl girildi

Mesaj gönderen ney_bey » 27 Nis 2013, 08:15

avrupanın amacı ve buna çanak tutan avrupanın eteğine sarılıp istekleri doğrultusunda çalışan it sürüsü daha yolun başındayız istekler birbir gerçekleşiyor ve biz halk olarak hala gaflet uykusundayız
ya sev ya terket

Kullanıcı avatarı
velociraptor
Yottabyte4
Yottabyte4

Mesaj gönderen velociraptor » 27 Nis 2013, 10:27

düşmanlar çok çok etkili , DİN i kullanıyorlar ve artık hiç şansımız kalmadı çünkü PKK tüm dünyada Terör listesinden çıkartıldı artık onlara aktivist deniyor (AKP nin sözde barışı sayesinde) bunun anlamı da çok açık Artık cenevre sözleşmesine dahiller yani PKK ya hiçbir şekilde operasyon yapılamaz , yaparsak sanki başka bir ülkeye saldırmış konumuna düşeriz ,yine 3 gün önce meclisten geçen bir yasa ile PKK nuın bugüne kadar uğradığı kayıpları tazminat olarak isteme hakkı doğdu yine Akp sayesinde insan bir ülkeye düşman olabilir anlarım lakin bunların yaptığı bunun çok ötesinde
Knowledge determines destiny, And ye shall know the Truth and the Truth shall make you free

Kullanıcı avatarı
ney_bey
Gigabyte3
Gigabyte3

Mesaj gönderen ney_bey » 27 Nis 2013, 22:39

kesinlikle haklısın ayrıca ülke iç savaşa adım adım ilerliyor , bizler göremeyiz diye düşünüyordum lakin yanılmışım yakın tarihte çok kötü günler bizleri bekliyor
ya sev ya terket

Kullanıcı avatarı
velociraptor
Yottabyte4
Yottabyte4

Mesaj gönderen velociraptor » 28 Nis 2013, 00:02

Tamam belki artık geri dönüş çok çok zor ama Bunu yapanlar eğer bunun bedelini ödemezlerse gerçekten çok üzülürüm , Türkiyeyi bitirenleri bitirmeden bu iş son bulmamalı diye düşünüyorum.