Paulo Coelho

Kullanıcı avatarı
velociraptor
Yottabyte4
Yottabyte4
Teşekkür etti: 4602 kez

Paulo Coelho

Mesaj gönderen velociraptor »

"Çocukken; herşeyin sahibi olmak için büyümek isterdik.Büyüdük; şimdi herşeyden uzak olmak için hep çocuk kalmak istiyoruz."
Paulo Coelho
Kullanıcı avatarı
GOG
Gigabyte3
Gigabyte3
Teşekkür etti: 9 kez
İletişim:

Re: Paulo Coelho

Mesaj gönderen GOG »

keşke hep çocuk kalsak büyüdükçe sorumluluklarımızda büyüyor illa kapitalist bir sistemin kölesi oluyoruz ister istemez.
Kullanıcı avatarı
velociraptor
Yottabyte4
Yottabyte4
Teşekkür etti: 4602 kez

Re: Paulo Coelho

Mesaj gönderen velociraptor »

Düzen Okadar ilginç ki 4 yıl İşletme okudum , bir yılda yüksek lisans hazırlık 3 yılda Berlin teknikte Ekonomi okudum ama farkedememiştim (çünkü farkedilmemesi üzerine kurulmuş) - ŞU an insanların %99 u düzenin farkında değil - düzeni en güzel özetleyen şey ZEITGEIST belgeselidir
5:55 ten sonra Parasal sistem kısmını seyredin

İşin Özeti şu : Merkez bankaları asla o ülkeye ait değildir (DİKKAT) Yahudilere aittir (En gizli bilgi) , PARA basma yetkisi Yahudilerdedir , yani devlet merkez bankasına borçlanırken (Dolayısı ile hepimizi Yahudilere borçlandırırken) aldığı şey ; üzerlerine rakamlar yazılmış süslü birer kağıt parçalarıdır - PARA diyoruz (asla karşılığı yoktur) Merkez bankasının bastığı diyelimki 200 TL lik banknotun değeri 1 TL etmez (Biraz kağıt ve mürekkep) yani yahudi maliyeti 1 TL olan birşeyi DEVLETLERE 200 TL ye satmaktadır - İşte herkesten gizlenen gerçek BUDUR (İster inanın ister inanmayın) böylece herkes köleleştirilmektedir rezerv sistemi falan hepsi yalan oldu Artık düzen tam olarak bu şekilde işlemektedir , Uluslararası ticarette $ kullanıldığı için ve Amerikan merkez bankasıda YAHUDİ lerin elinde olduğu için bu silahla istedikleri ülkede Ekonomik kriz çıkartabilmektedirler Yıllardır düzen bu olduğundan Yahudiler dünyanın heryerinde zengindir Bütün dünya devletleri nasıl olurda SALAKÇA (ki başka deyim bulamıyorum) buna müsade eder akıl almıyor - Tabii işin çok çok basite indirgenmiş özetiydi bu. Ne bankalara inanıp güvenin ne Hükümetlere nede Merkez bankalarına - Bu sistem sizlerden HAYATINIZI çalıyor çalınan bu hayatlarla YAHUDİLER gününü gün ediyor , aynı zümre Dünya nüfusunu 500 Milyona indirmek için havadan uçaklarla kafalarımıza Kimyasal Kanserojen maddeler sıkmakta ve Yiyeceğimize GDO katmakta , a$ı adı altında Ülkeleri kısırlaştırmakta her hareketimizi takip etmektedir yakında insanlara CHIP takma evresine geçecekler - ROBOT laşmış beyni güdümlenmiş Köleler, istededikleri şey tam olarak bu.

TC merkez bankasını devlet kurumumu sanıyordunuz - Uyanın balığa çıkacağız :)
http://www.haberartiturk.com/merkez-ban ... -9893h.htm