Duvarları Aştı Cezaevine Girdi Koğuştaki Mahkumu Vurdu Kaçtı

Youtube ve diğer yasal video klipleri buraya
Cevapla
Kullanıcı avatarı
velociraptor
Yottabyte4
Yottabyte4
Mesajlar: 47668
Kayıt: 14 Mar 2006, 02:33
cinsiyet: Erkek
Teşekkür etti: 5781 kez
Teşekkür edildi: 4888 kez

Duvarları Aştı Cezaevine Girdi Koğuştaki Mahkumu Vurdu Kaçtı

Mesaj gönderen velociraptor »birkaç ay önce bir olay meydana geliyor ve bu olayda bir kişi vurularak öldürülüyor ve bu olayla ilgili olarak da bu kişinin yakınları olan kişiler
kendilerine göre bir intikam planı yapıyorlar. Olay günü yani ayın 5'inde 5 Temmuz'da gece saat 02 civarında civarında bir minibüse binip 5 kişi cezaevinin önüne geliyor cezaevinin önüne gelince Orhan isimli kişi iniyor.

Minibüstekiler :
1. Musa Orhan - 2000 doğumlu , 24 yaşında ve 13 tane suç kaydı var.
2. İkinci kişi Muhammed Ali Çelik Bu da 2005 doğumlu 19 yaşında bir suç kaydı var.
3. Murat Ünalan 1995 doğumlu 29 yaşında tam 66 tane suç kaydı var.
4. Yabancı uyruklu Eren Can 2001 doğumlu yani 23 yaşında 39 adet suç kaydı var.
5. Fetih Çınar Bu da Eee doğumlu bunun da 4 suç kaydı var

Musa Orhan 2000 doğumlu olan ve 13 suç kaydı olan kişi cezaevine e bahçesine gelip Öncelikle tel örgüyü kesiyor yangın merdiveninden koğuşun bulunduğu bölüme geçiyor , husumette olduğu kişinin yerini yani kaldığı Koğuşu biliyor Çünkü orada başka koğuşlar da var ardından husumetli olduğu kişi olan Murat Bulut'u buluyor. Murat Bulut 20 Yaşında ve 30 ayrı suç kaydı var. Yüzünde maske olan Orhan Murat bulutun sağ bacağına İki Kurşun sol bacağına bir kurşun sıkıyor ve olay yerinden ayrılıyor. Diğer dört kişi olaya karışmıyor onlar dışarıda beliyor.

Musa Orhan ile yine onla beraber olan Eren Can zaten cezaevinden firar Yani aranıyorlar ve bu aranan kişiler arandıkları ceza evine Kaçak olarak giriyor eylemi gerçekleştiriyor ve tekrar kaçıyor. nitekim Bunların hepsi şu anda gözaltına alınmış durumda ifadeleri alınıyor. Cezaevi tarihinde Belki ilk kez gerçekleşen bir olay olması yönüyle de son derece ilginç.

Kaynak :
https://www.cumhuriyet.com.tr/turkiye/a ... ki-2225489
Cevapla