Elazığ Ahmet Kabaklı Anadolu Lisesi Öğrencilerinin Düzenlediği Muhteşem Ay Yıldız Koreografisi

Youtube ve diğer yasal video klipleri buraya
Kullanıcı avatarı
cankusa
Gigabyte1
Gigabyte1

Elazığ Ahmet Kabaklı Anadolu Lisesi Öğrencilerinin Düzenlediği Muhteşem Ay Yıldız Koreografisi

Mesaj gönderen cankusa » 10 Nis 2019, 09:43

https://www.facebook.com/yokboylebirsey ... 252727927/

Arkadaşlar bu videonun gösterime girmesi için nasıl düzenleme yapmalıyım.

(Videonun izlenmesi için linke tıklamak istemiyorum)

Kullanıcı avatarı
trwe
Petabyte3
Petabyte3

Re: Elazığ Ahmet Kabaklı Anadolu Lisesi Öğrencilerinin Düzenlediği Muhteşem Ay Yıldız Koreografisi

Mesaj gönderen trwe » 10 Nis 2019, 16:10

IDM ile videoyu indir (tabii videonun azıcık oynatılması gerekmekte) sonra otomatik ortayan IDM indir butonuna basıp videoyu indir sonra youtube yükleyebilirsin.Ancak burada dikkatli olmalısın Telif Hakkı Yasağı yersen kanalın ya kapatılır yada belirli süre uzaklaştırma alabilirsin.Ben bu işleri uzun bir zaman öncede bıraktım.Ancak bu kadar bilgim var sayın Cankusa.....

TRWE_2012
TRWE_2016
FEDAKARLIK OLMADAN ZAFER OLMAZ....!
-----------------------------
LINUXMASTER 2018
ZAFER'E GİDEN YOL,FEDAKARLIKTAN GEÇER...!
-----------------------------
BATTALGAZİ 2023
Heaven to My Friend, Hell to My Enemy ....!

Kullanıcı avatarı
shampuan
Megabyte4
Megabyte4

Re: Elazığ Ahmet Kabaklı Anadolu Lisesi Öğrencilerinin Düzenlediği Muhteşem Ay Yıldız Koreografisi

Mesaj gönderen shampuan » 10 Nis 2019, 20:42

Video sesi iptal edilebilir.
Onun yerine fonda istiklal marşı, güzel okunmuş şiir şeklinde montajlanabilir.
Haber kanalının video sonundaki görüntüleri kesilir. Salt okul görüntüleri kalır. Uydurulabilirse bahsettiğim işlemlerle ortaya yeni bir video çıkarılabilir.
Videopad ile basitçe; adobe premier ve after effects ile efsanevi şekilde yapılabilir.

Kullanıcı avatarı
cankusa
Gigabyte1
Gigabyte1

Mesaj gönderen cankusa » 18 Nis 2019, 12:04

https://www.instagram.com/p/Bv-FdZqB4sK ... cmn9wcic41

Arkadaşlar yukardaki videoyu youtube paylaşmak için nasıl bir dekişiklik yapmalıyım.

Kullanıcı avatarı
shampuan
Megabyte4
Megabyte4

Mesaj gönderen shampuan » 18 Nis 2019, 12:49

Video sesini bilgisayarda silebilir arkaplana müzik koyabilirsiniz. Fakat aynı video, sahibi tarafından daha evvel youtube'a yüklenmişse, bildiğim kadarıyla youtube algoritmaları görüntülere karşı da duyarlı. Dolayısıyla bir şekilde sıkıntılı olabilir. Video'nun sahibi siz iseniz değişiklik yapmaktan kasıt nedir? Video çerçevesini uyarlamanıza gerek yok. Direkt yüklüyorsunuz, youtube kendisi ayarlıyor onu.

Kullanıcı avatarı
cankusa
Gigabyte1
Gigabyte1

Mesaj gönderen cankusa » 18 Nis 2019, 13:26

https://www.onlinevideoconverter.com/tr

Yukardaki baglantıyı açtıgınızda istediginiz videoyu dönüştürebiliyorsunuz

Bir üst mesajımda alttaki baglantıdaki videoyu indirdim cep telefonundan Youtube yükledim video açılmıyor bende facebook yükledim.
Videoyu Youtube yüklemek istememin sebebi kızımın kendi Videoyu Youtube sitesi var burada yayınlamak istemesi.

İkinci bir sorunda indirmek istedigim videoların urlesini alamıyorum yayınlayanlar video urlesini gizlemişler bu gizlenmiş urleleri nasıl alabilirim.

https://www.instagram.com/p/Bv-FdZqB4sK ... cmn9wcic41

Kullanıcı avatarı
shampuan
Megabyte4
Megabyte4

Mesaj gönderen shampuan » 18 Nis 2019, 16:19

Bir video youtube'a atılır atılmaz bir süre görüntülenemeyebilir. Flaş player versiyonu eskidir, bir sorun vardır onu bilmiyorum ama derhal izleyemezsiniz. Youtube video yüklendikten sonra uyarlama-dönüştürme işlemini sürdürür. Dolayısıyla dönüştürme sitelerine ihtyacınız yok. Birkaç dakika sonra başka bir cihazdan deneyin. Muhakkak görüntülenmesi lazım.

Bilgisayar için konuşuyorum, bir videoya sağ tıklatınca, "bağlantı adresini kopyala" diye bir seçenek var. Bu seçeneğe bastığımda normalde jdownloader bu linki yakaladığını bana belli etmesi gerekiyordu, yakalayamadı. Biraz sayfanın kodları karıştırdım, bir sürü video yakaladı ama hangisi hangisi belli değil.

Dolayısıyla yardımcı olamıyorum.