Bilgisayarımdaki Çöplük Serisi-Bölüm8: Ses Yazılımları

Youtube ve diğer yasal video klipleri buraya
shampuan
Megabyte1
Megabyte1

Bilgisayarımdaki Çöplük Serisi-Bölüm8: Ses Yazılımları

Mesaj gönderen shampuan » 25 Eyl 2018, 20:57

Arkadaşlar, uzun süredir yapmaya ara verdiğim bilgisayarımdaki çöplük videolarının son videosunu izlemektesiniz. Bu tip videolar ilgi çekmemekle beraber, ilgi çekse bile youtube'un saçma algoritması nedeniyle zaten dibe batmıştır. Mal olacaksınız. Sığır olacaksınız. Gereksiz gereksiz "çelınç" videoları, vlog videoları, oyun videoları çekip kendiniz gibi mal ve sığır kitlelere kendinizi beğendirip reklam izleteceksiniz ki, youtube da sizi adam yerine koysun. Başka yolu yok.

Hayır zannetmeyin ki kendimi ya da yapımlarımı üstün görüyorum. Hayır! Diyorum ki zaten kaliteli yapım üretmiş olsaydım yine de ilgi göremeyecekti. E reklam da almıyorum, sorun yok yani...

Bu videoda hangi ses yazılımı neymiş, ne işe yararmış, hangileri daha iyi, onu anlatıyorum. Bu izlediğiniz videoları uzun süre önce çekmiştim ve alışkanlıklarım değişti. Gösterdiğim yazılım arşivi değişti, gelişti, düzene oturdu. Bu, arşivimle ilgili çektiğim son video oldu. Çünkü niye? Anladınız siz onu. Ben burada yırtınırsam ama sonradan gereksiz olduğunu sezersemi konuyu kapatır başka işime bakarım.

Umarım videolarım sizin bari işinize yarar.

İyi seyirler.

Haa, unutadan, çenem iyi çalışıyor, başınız ağrımaması için videoyu ayarlardan 1.25 yapın.

https://www.youtube.com/watch?v=

&ab_channel=Seron&ab_channel=Seron