Hiç duymadığımız Web tarayıcıları

Internet konusunda bilgi ve ipuçları paylaşım alanıdır.
Kullanıcı avatarı
velociraptor
Yottabyte4
Yottabyte4
Teşekkür etti: 4609 kez

Hiç duymadığımız Web tarayıcıları

Mesaj gönderen velociraptor »

Firefox, Chrome, Internet explorer, safari ve opera gibi tarayıcıları ya kullanıyoruzdur ya da en azından isimlerine aşinayızdır. Ama daha önce duymadığımız ve enteresan özellikli tarayıcılar da var. Buyrun hep birlikte görelim:

Stainless
Stainless, google chrome'a karşı oluşturulmuş bir tarayıcıdır. en önemli özelliği ise aynı siteye farklı sekmelerden farklı kullanıcı hesapları ile bağlanabilmektir.
İşletim Sistemi: OS X Leopard ve Snow Leopard.

Resim

Maxthon
Maxthon, geniş ayarlanabilir özellikleri ve güvenliğiyle göze çarpıyor. Güvenlik açısından spyware, malware ve viruslere karşı korumaktadır. Ayrıca yaklaşık 1400 tane fonksiyonel plugin desteklemektedir.
İşletim Sistemi: Windows

Resim

Sleipnir
SLEIPNIR, japonya'da en çok kullanılan tarayıcıdır. Aynı zamanda bu tarayıcıda da Plugin ve Skin desteği bulunmaktadır. İhtiyaçlarınıza uygun bir şekilde özelleştirebilmeniz mümkün.
İşletim Sistemi: Windows

Resim

Swiftfox
Swiftfox, firefox baz alınarak geliştirilmiş hızlı bir tarayıcıdır. En önemli özelliği ise firefox eklentilerini desteklemesidir. zaten görünüm olarak firefox'a çok benzemektedir.
İşletim Sistemi: Linux

Resim

Lunascape
Lunascape, dünyanın ilk ve tek üç motorlu tarayıcısıdır. hızlı ve hafif olan bu tarayıcı aynı zamanda firefox ve internet explorer eklentilerini desteklemekte ve kendi eklentileri de bulunmaktadır.
İşletim Sistemi: windows

Resim

http://sixrevisions.com/tools/10-web-br ... t-heard-of