Opera Web Tarayıcı Gelişim Aşamaları

Internet konusunda bilgi ve ipuçları paylaşım alanıdır.
Cevapla
Kullanıcı avatarı
trwe
Petabyte2
Petabyte2
Mesajlar: 6147
Kayıt: 25 Eyl 2013, 13:38
cinsiyet: Erkek
Konum: Düzce/Akçakoca

Opera Web Tarayıcı Gelişim Aşamaları

Mesaj gönderen trwe » 21 Mar 2018, 22:20

Merhabalar

Neden bu kadar çok Opera sürümü var?

İlk olarak, başlangıç deneyi olması amacıyla Opera developer yayınında tanıtılırlar. Sonra, daha kararlı bir hale geldiklerinde, Opera beta'ya taşınırlar. Son olarak, geliştirici ekip güncellemeleri cilaladıktan sonra, çoğu kullanıcının günlük olarak kullandığı, Opera'nın kararlı sürümü ile birlikte yayınlarız. Opera beta ve Opera developer sürümlerine yapılan en yeni ekler hakkında daha fazla bilgi için ; https://www.opera.com/tr/blogs/desktop inceleyebilirsiniz.

İleri düzey bir kullanıcı mısınız? Opera developer sürümü göz atın....

Bu sürüm bizim tarayıcı yenilikleri için kullandığımız ilk ve deneysel bir sürümdür ve deneylerin tümü bir sonraki aşamalara geçemeyebilir. Lütfen unutmayın - Opera developer özellikleri o kadar hamdır ki, kararsız davranabilir hatta tarayıcınızı çökertebilirler. Dikkatle deneyin! Eğer bir geliştirici veya ileri düzey kullanıcı iseniz, bu sürüm sizin içindir.

Opera beta: En yeni sürümde olması planlanan özellikler

En son Opera tarayıcı için hazırladığımız özelliklere biz hala üzerinde çalışıyor ve düzeltmeler yapıyorken, önceden bir bakmak isterseniz bu sürüm sizin için. Opera beta hala üzerinde çalışılan, son sürümden bir önceki adımdır. Kararlı sürüm aşamasına geçirmeden önce, genellikle bir kaç hafta cilalarız.

3 Opera tarayıcıyı aynı anda paralel olarak kullanma

Her bir tarayıcı kurulumu ayrı kurulumlardır, böylece farklı sürümleri paralel olarak kullanabilirsiniz: geliştirici, deneme ve kararlı. Ürün simgeleri ayırt edilmelerini kolaylaştırmak amacıyla, Opera tarayıcı geliştirme çevrimini gösterir.

Opera'nın kararlı sürümü

Macera aramıyorsanız kararlılığı deneyselliğe tercih edin, günlük kullanım için en iyi tarayıcı tercihi kararlı Opera'dır. En son sürümünü
https://www.opera.com/tr/computer adresinden her zaman indirebilirsiniz. Zaten Opera kullanıyorsanız, yeni sürüm çıktığında otomatik olarak kendini günceller.

Son olarak;

Opera beta tarayıcı >>>>>>>> https://www.opera.com/download/get/?par ... era%20beta
Opera developer>>>>>>>>>>>https://www.opera.com/download/get/?par ... 0developer
Opera Mobil Web Tarayıcısı>>>>>>>https://www.opera.com/tr/mobile

TRWE_MMXII
YAZILIM EDİTÖRÜ (Alaydan Yetişme...!)
REASMCODERİNG

Resim
TRWE_2016
FEDAKARLIK OLMADAN ZAFER OLMAZ....!
-----------------------------
LINUXMASTER 2018
ZAFER'E GİDEN YOL,FEDAKARLIKTAN GEÇER...!
-----------------------------Cevapla