kota sorunu

Internet konusunda bilgi ve ipuçları paylaşım alanıdır.
Kullanıcı avatarı
kerata
Byte4
Byte4

kota sorunu

Mesaj gönderen kerata »

adsl kotamda sorun var sanırım dün baktıgımda 3,602 gösteriyordu azmısdedim 100mb bisi indirdim simdi baktim da3,618 gösteriyor saat 17.30 da degismis ondan öncede net 7,8 saat net takildin simdi burum bana garanti kötü sonuç dogracak sanırım yoksa iyimi sanmam :D ttnet bende fazlasıyla alacaktir billemiyorum bakacaz gelecek faturada nekadar gelecek :D sizce ne olur :?: :?: :?: eminim kota ölçer midir nedir bozuldu garanti oluyormu böyle seyler :!: :!: :!: :idea:
Kullanıcı avatarı
artung
Kilobyte1
Kilobyte1

Mesaj gönderen artung »

down ve up telekoma aynı anda ulasmıyor.saat saat bu veriler oraya ulasıyor.zira adsl kotasına baktıgınız sitede en son veri ne zaman ulasmıs ise orada yazıyor.artı kesin olmadıgı sadece bilgilendirme amaçlı olduguda belirtilmis.
Kullanıcı avatarı
daddy_cool
Megabyte3
Megabyte3

Mesaj gönderen daddy_cool »

Baslık uygun bölüme tasınmıstır.
Kullanıcı avatarı
lk89
Kilobyte1
Kilobyte1

Mesaj gönderen lk89 »

peki arkadaslar benimde söyle sorunum var ayda indirilen 11 gb fakat arkadasım bu kadar download yapmadım diyor acaba sifreyi ögrenip arkadasımın hesabından baska birisi download yapabilir mi türk telekom bunu onaylamıyor fakat ben baska birinin hesabından kendi adsl hattımdan internete girebiliyorum
Kullanıcı avatarı
daddy_cool
Megabyte3
Megabyte3

Mesaj gönderen daddy_cool »

olabilir.Eskiden baskasının ADSL sifresiyle internete girebiliyodun.Fakat simdi de hala öyle midir bilemiyorum!
Kullanıcı avatarı
artung
Kilobyte1
Kilobyte1

Mesaj gönderen artung »

telekomun gözü açıldı sanırım simdi olmuyor girebilsen bile kota senin hesabına kabarıyor
Kullanıcı avatarı
mayende
Byte3
Byte3

Mesaj gönderen mayende »

bende de bi gariplik var. 3-4 gün önce kontrol ettigimde 3,03 gb idi, ay sonuna bikaç gün kaldıgı için kotama ulasmalıyım mantıgıyla biraz daha yükleneyim dedim, 3-4 gün öncesinden bugüne kadar 2-3gb civarında download yaptım. ama az önce kontrol ettim, haziran ayı 3,03 gb kesilmis. ttnet benim hesabımı unuttu galiba :D :D