sayfa sorunu (goruntuleme)

Internet konusunda bilgi ve ipuçları paylaşım alanıdır.
Kullanıcı avatarı
ccasper
Byte4
Byte4

sayfa sorunu (goruntuleme)

Mesaj gönderen ccasper »

Kendi bilgisayarımdan kendı sıteme gıremıyorum evde 2 tane pc var dıgerınden sorunsuz bır sekılde gırebılıyorum sıteme ama dosyalarımın oldugu ve kullandıgım pc den gıremıyorum sadece verdıgı uyarı sayfa goruntulenemıyor dıyor. hıc bır sekılde daha once bır degısım yapmadım bılgısayarımda ama acılmıyor neden olabılır acaba
Kullanıcı avatarı
Bekir 65
Megabyte3
Megabyte3

Mesaj gönderen Bekir 65 »

o iki pc ayni seklinde internete´mi giriyor (switch)
Kullanıcı avatarı
ccasper
Byte4
Byte4

Kaspersky

Mesaj gönderen ccasper »

Sorunu buldum bugun ama dun aksam cıldırmak uzereydım sorun sundan ıbaret Kaspersky kullanıyroum Kaspersky kesınlıkloe kendı sayfamı web sıtemı vıruslu ve tehlıkelı olarak kabul edıyor onun ıcın ızın vermıyor gırısıme su an sorun yok
Kullanıcı avatarı
Bekir 65
Megabyte3
Megabyte3

Mesaj gönderen Bekir 65 »

hayirli olsun :D
Kullanıcı avatarı
ccasper
Byte4
Byte4

Mesaj gönderen ccasper »

Zıyaretcı olarak bıle gıremıyorum sıteye Cok ılgınc sabah vırus programını sıldım ve web sıteme gırebıldım ama daha sonra aynı sorun yıne karsıma cıktı neden bılmıyorum ama cok ılgınc ve can sıkıcı sebebı ıse ne hostuma web sayfası olarak acabılıyorum ne transfer yaptıgım programı acabılıyorum nede kendı sıtemı nedendır anlamıyorum baska bır pc de acabılıyorum ama sadece benım kendı kullandıgım pc de acamıyorum.

Bu sorun konusunda yardımcı olursanız sevınırım....
link olarak ve resım olarak verıyorum.
http://sea.search.msn.com/dnserror.aspx ... ruyasi.com

Resim
Kullanıcı avatarı
velociraptor
Yottabyte4
Yottabyte4
Teşekkür etti: 4605 kez

Mesaj gönderen velociraptor »

System32\Drivers\Etc icersindeki hosts dosyasini sag tiklayip notepad ile acin ve icerisinde sizin site adresinizin yeralip almadigina bakin (Genellikle Antivirüsler bu dosyaya zararli gördükleri siteleri yazarlar) eger site adresiniz oradaysa silin ve kaydedip cikin , ve tekrar siteye girmeyi deneyin :wink:
Kullanıcı avatarı
ccasper
Byte4
Byte4

problemım cozuldu

Mesaj gönderen ccasper »

velociraptor sızın deddıgınız gıbı baktım fakat o dosyanın ıcınde benım sıte ıle ılgılı hıc bır sey yazmıyor sonradan aklıma soyle bır yol geldi.

Ag baglantılarının ıcıne gırdım sag tıkladım ve ozellıkler internet iletısım kurallarını cıft tıkladım DNS sunucu adresını otomotık al dedım ve onayladım ve oldu. sanırım anlatabıldım.
Kullanıcı avatarı
velociraptor
Yottabyte4
Yottabyte4
Teşekkür etti: 4605 kez

Mesaj gönderen velociraptor »

gecmis olsun