Google-Youtube , Hizmet Şartlarında Değişikliğe Gidiyor

Internet konusunda bilgi ve ipuçları paylaşım alanıdır.
Kullanıcı avatarı
trwe
Petabyte4
Petabyte4

Google-Youtube , Hizmet Şartlarında Değişikliğe Gidiyor

Mesaj gönderen trwe » 14 Kas 2019, 20:05

Kolay anlaşılabilirliği ve şeffaflığı artırma amacıyla Hizmet Şartlarını ("Şartlar") güncelledi. Bu güncelleme Google Gizlilik Politikası'nda değişikliğe yol açmadığı gibi, verilerinizi toplama ve işleme şeklimizde de bir farklılık yaratmayacaktır. denilmekte ama buna inanasım gelmiyor....!

Temel değişikliklerin özeti aşağıda verildi

• Şartlar, daha net ve anlaşılabilir hâle getirildi. Ayrıca, YouTube'da gezinmenize ve politikalarımızı daha kolay anlamanıza yardımcı olacak faydalı bağlantılar eklendi.
• Ürün güncellemeleri veya Şartlar'a gelecekte yapılacak güncellemeler gibi sizi etkileyebilecek değişiklikler hakkında bilgi vereceğimize dair taahhütlerin kapsamını genişlettik.
• Günümüzde YouTube'un işleyişi ile Şartlar arasında daha iyi bir uyum sağladık.

Burada dikkatimi çeken cümle şuydu "YouTube'da gezinmenize ve politikalarımızı daha kolay anlamanıza yardımcı olacak faydalı bağlantılar eklendi."

Yeni Şartlar, 10 Aralık 2019'da geçerlilik kazanacakmış ve güncellenen şartlara şuradan bakabilirsiniz.

https://www.youtube.com/t/terms?preview=20191210#main

Dilerseniz Yardım Merkezi'nden ayrıntılı bilgi edinebilirsiniz. Yardım Merkezi URL'si:https://support.google.com/youtube/answer/9326895

Çocuğunuzun YouTube Kids'i kullanmasına izin vermeniz durumunda, Şartlar'ı çocuğunuzun adına kabul etmiş olacağınızı unutmayınız.Dilediğiniz zaman Google Hesabınızı ziyaret ederek gizlilik ayarlarınızı gözden geçirebileceğinizi ve verilerinizin nasıl kullanıldığını yönetebilirsiniz.
denilmekte....

Yani ben bundan şunu anladım:

CAMİNİN MİMARESİNİ ÇALAN KILIFINI HAZIRLAR.....!

TRWE_2012
TRWE_2016
FEDAKARLIK OLMADAN ZAFER OLMAZ....!
-----------------------------
LINUXMASTER 2018
ZAFER'E GİDEN YOL,FEDAKARLIKTAN GEÇER...!
-----------------------------
BATTALGAZİ 2023
Heaven to My Friend, Hell to My Enemy ....!

Kullanıcı avatarı
velociraptor
Yottabyte4
Yottabyte4

Re: Google-Youtube , Hizmet Şartlarında Değişikliğe Gidiyor

Mesaj gönderen velociraptor » 15 Kas 2019, 11:43

Aynen öyle :)
Knowledge determines destiny, And ye shall know the Truth and the Truth shall make you free