Wordpress menü bölümünü geliştirelim

Web tasarım, Web Programlama ve script dilleri konuları buraya
Cevapla
Kullanıcı avatarı
accept
Gigabyte2
Gigabyte2
Mesajlar: 2263
Kayıt: 26 May 2013, 16:17
cinsiyet: Erkek
İletişim:

Wordpress menü bölümünü geliştirelim

Mesaj gönderen accept »

Wordpress tabanlı web sitesi çalıştırıyor musunuz? Eğer wordpress menü sistemini iyileştirmek daha da güzelleştirmek istiyorsanız aşağıdaki listeden gelişmiş menü sistemi ile mevcut wordpresss için faydalı olan ücretsiz eklentileri kullanabilirsiniz.

Resim


https://wordpress.org/plugins/genesis-sticky-menu wordpress yapışkan menü eklentisi çeşitli stilleri ve menü sistemi eskisinden daha büyük bir görünüm ve daha güçlü özellikler vermenizi sağlar. Yapışkan menü isteğe bağlı paneli vardır. Bu eklenti ile ilgili en iyi şey yapışkan menü yönetmek son derece kolaydır ve çok esnek olmasıdır.

Wordpress web sitesi sahiplerinin ziyaretçiler veya müşteriler için ekstra içerik sağlamak için ekstra bir menü gibi herhangi bir tema üstüne bu eklenti kullanabilirsiniz.


https://wordpress.org/plugins/jquery-vertical-mega-menu jquery için ve widget oluşturmak için olanak sağlayan en güçlü eklentileri biridir. Bu özel eklenti kullanarak, sağa veya web sitenizin sol tarafında ya bir dikey menü ekleyebilirsiniz. Bu eklenti seçenekleri menü renkleri ve geçiş animasyon efekti değiştirmek için olanak sağlar.
Verme, dünyaları alsan da, bu cennet vatanı.Cevapla