Piramitlerin duvarlarındaki Tank helikopter UFO resimleri

Diğer bölümler ile alakasız konular buraya
Kullanıcı avatarı
velociraptor
Yottabyte3
Yottabyte3

Piramitlerin duvarlarındaki Tank helikopter UFO resimleri

Mesaj gönderen velociraptor » 14 Eki 2018, 23:10

Abidos Antik Mısır'ın en eski kentlerinden biri ve Yukarı Mısır'ın 22 bölgesinden biri olan Ta-wer bölgesinin de başkenti. Nil nehrinin 11 km. batısında, şimdiki Sevhac yakınlarındadır. Abydos'ta, Set I ve oğlu Ramses II için inşa edilen Antik tapınak 3000 yıldan eskidir

Resim

Bu tapınakta yeralan duvar resimlerinde Tank , helikopter , UFO resimleri açıkça görülmektedir , bilimin izah edemediği bu durum halen tartışmalıdır

Resim

kaynaklar
Google arama sorgusu
https://en.wikipedia.org/wiki/Helicopter_hieroglyphs
https://onedio.co/content/hieroglyphs-o ... ises-16748
Knowledge determines destiny, And ye shall know the Truth and the Truth shall make you free

Kullanıcı avatarı
trwe
Terabyte4
Terabyte4

Re: Piramitlerin duvarlarındaki Tank helikopter UFO resimleri

Mesaj gönderen trwe » 15 Eki 2018, 06:47

Evet bunu biliyorum bir belgesel de izlemiştim ama şaşırmadım çünkü insanlık tam tamına altı kez sil baştan yaratıldı her yaratılma bir sonra kinin üstüne temellenmiştir.

Hatta Hint kaynaklarında tarih öncesi büyük bir nükleer savaştan söz edilir.Savaşın adı da Baharamat (inşallah yanlış yazmıyorumdur aklımda böyle kalmış)
Bu savaş;
1.Ademoğlu
2.Uzaylı bir ırk (insanımsı ama insan çok farklı bir tür)
3.Cinler(batı da bunlara efler denilmekte)

Savaş uzaylı ırkın ademoğluna ihaneti başlıyor.Zamanla savaş eflere sıçrıyor.Eflerin ana kraliçesi uzaylılar tarafından suikast sonucu öldürüp bunu sanki ademoğlu yapmış gibi lanse ediyorlar tabii bu durumda yeni kraliçe bunu savaş sebebi sayarak ademoğluna savaş açar.Savaş öyle bir hal alırki hiçbir güç yenişemez ama uzaylı ırk son bir hamle yapar dünyaya nükleer füze yağdırır.Her taraf cehenneme döner.İnsanlık bir anda yok edilir.

Ama bundan sonra insanlık nasıl küllerinden doğdu bu bilinmiyor.....
TRWE_2016
FEDAKARLIK OLMADAN ZAFER OLMAZ....!
-----------------------------
LINUXMASTER 2018
ZAFER'E GİDEN YOL,FEDAKARLIKTAN GEÇER...!

Kullanıcı avatarı
velociraptor
Yottabyte3
Yottabyte3

Mesaj gönderen velociraptor » 15 Eki 2018, 12:10

Erich von Dänikenin Tanrıların arabaları kitabında Pİramitler içerisinde çektiği resimlerden bazıları vardı , Astronot resimlerine çok şaşırmıştım , bundan binlerce sene öncesinde Astronot , tank , helikopter , UFO resimleri tuhaf ve yine aynı gelişmişlik seviyesine kadar geldik bakalım ne olacak
Knowledge determines destiny, And ye shall know the Truth and the Truth shall make you free

shampuan
Kilobyte4
Kilobyte4

Mesaj gönderen shampuan » 15 Eki 2018, 12:20

Çocuklar inanmayın böyle şeylereeeeee... :D

Kullanıcı avatarı
velociraptor
Yottabyte3
Yottabyte3

Mesaj gönderen velociraptor » 15 Eki 2018, 12:32

İnanç , binlerce yıldır kullanılan sihirli kelime.

Kullanıcı avatarı
trwe
Terabyte4
Terabyte4

Mesaj gönderen trwe » 15 Eki 2018, 16:18

velociraptor yazdı:
15 Eki 2018, 12:10
Erich von Dänikenin Tanrıların arabaları kitabında Pİramitler içerisinde çektiği resimlerden bazıları vardı , Astronot resimlerine çok şaşırmıştım , bundan binlerce sene öncesinde Astronot , tank , helikopter , UFO resimleri tuhaf ve yine aynı gelişmişlik seviyesine kadar geldik bakalım ne olacak
Bundan sonra ki saldırıyı ben sizlere şimdiden haber vereyim.Toplu bir zombi saldırısı 2019 yılında patlak vermesi bekleniyor.Salgın Afrika'dan başlatılacak (daha önce HIV virüsü de buradan başlatılmıştı)
Arkasında ABD merkezli Evengelistlerin olacak şu anda Avrupa da sadece iki lab.'da özel bir NaNo Virüs üretimi var.Bu virüs kendince yapay bir zekaya sahip olacak her şart ve duruma ayak uyduracak.ABD başta olmak üzere İngiltere ve Mesika devasa sığınak inşa etmekle meşgüller (herbir sığnak 100.000 (yüz bin) sağlıklı insanı barındırabilecek düzeyde)
Peki bütün bunlar büyük bir gizlilik içinde olurken bizim millet ne yapıyor derseniz aslında bir halt yapmıyor kuzu kuzu kendilerinin boğazlanacakları son günlerinin gelmesinine kadar gaflet ve dalalet denizinde derin uyku içindeler ama bir kişi hariç o da Cumhurbaşkanı....! Gitti kendine uçan daire aldı(uçağı kast ediyorum)

Ha benim Koç veya Sabancı kadar zengin olsaydım kendime bir FhürlerBunker yaptırırdım yerin 1 km altına... Ama yok maddi durumum onun benden savaşmayı seçeceğim.

Böyle bir salgında ilk üç ayda 80 milyonluk ülke nüfusunda sadece 280000 kişi hayatta kalabilecek.Sınırlar ortan kalkacak.Tam bir kaos ve bilinmezlik......
TRWE_2016
LINUXMASTER 2018

Kullanıcı avatarı
trwe
Terabyte4
Terabyte4

Mesaj gönderen trwe » 15 Eki 2018, 20:10

trwe yazdı:
15 Eki 2018, 06:47
Evet bunu biliyorum bir belgesel de izlemiştim ama şaşırmadım çünkü insanlık tam tamına altı kez sil baştan yaratıldı her yaratılma bir sonra kinin üstüne temellenmiştir.

Hatta Hint kaynaklarında tarih öncesi büyük bir nükleer savaştan söz edilir.Savaşın adı da Baharamat (inşallah yanlış yazmıyorumdur aklımda böyle kalmış)
Bu savaş;
1.Ademoğlu
2.Uzaylı bir ırk (insanımsı ama insan çok farklı bir tür)
3.Cinler(batı da bunlara efler denilmekte)

Savaş uzaylı ırkın ademoğluna ihaneti başlıyor.Zamanla savaş eflere sıçrıyor.Eflerin ana kraliçesi uzaylılar tarafından suikast sonucu öldürüp bunu sanki ademoğlu yapmış gibi lanse ediyorlar tabii bu durumda yeni kraliçe bunu savaş sebebi sayarak ademoğluna savaş açar.Savaş öyle bir hal alırki hiçbir güç yenişemez ama uzaylı ırk son bir hamle yapar dünyaya nükleer füze yağdırır.Her taraf cehenneme döner.İnsanlık bir anda yok edilir.

Ama bundan sonra insanlık nasıl küllerinden doğdu bu bilinmiyor.....
Anlatmaya çalıştığım olay burada anlatılmış

https://onedio.com/haber/10-bin-yil-onc ... di--417020
TRWE_2016
LINUXMASTER 2018