Bir Adolf Hitler Klasiği.....!

Diğer bölümler ile alakasız konular buraya
Kullanıcı avatarı
TRWE_2012
Exabyte1
Exabyte1
Teşekkür etti: 889 kez

Mesaj gönderen TRWE_2012 »

--------------------------------------------------------------------------
Adolf Hitler

Resim

Adolf Hitlerin Kardeşi;

Resim

Almanların ünlü diktatörü ve malum herkez tarafından bilinen bir yazar!!! olan Adolf Hitler, yahudilere soykırım yaptığı dönemlerde kendisinden daha hassas ve insancıl olan kardeşiyle konuşuyorlardı. Ama Adolf Hitler kardeşini her zaman bir düşman olarak görmekten kendini alıkoyamıyordu. Neredeyse yahudilerden farksızdı hatta onlardan bile tehlikeliydi gözünde. Adolf Hitler kardeşiyle masada yemek yerken birden belinden silahını çekti ve masanın üstüne koydu.

Kardeşine;

- Al bu silahı ve beni vur!!!

Kardeşi şaşkın bir şekilde;

- Ama sen benim ağabeyimsin neden seni öldüreyim ki...!

Adolf Hitler çok sakin ve soğukkanlı bir şekilde;

- Çünkü sen beni öldürmezsen ben seni öldürüceğim....

Çünkü senin bir gün beni devirip Alman ordusunun başına geçme olasılığı uykularımı kaçırıyor.

Kardeşi;
-
Hayır ne senin yerine geçmek gibi bir düşüncem var nede şu an seni öldürmek....

İyi peki der Adolf Hitler ve hiç düşünmeden silahı masadan alır ve öz kardeşini şakağından vurarak öldürür.

KAYNAK;

Ernst Röhm Anıları
Hitlerin Başdanışmanı

Ayrıntılı Bilgi (Ernst Röhm hakkında);

http://tr.wikipedia.org/wiki/Ernst_R%C3%B6hm

NOT:

Alman tarihi dahil tüm tarihçilerin gözden kaçırdığı bir husus var Hitlerin annesinin yaşadığı devirde iki ayrı eşinin olduğu gerçeğidir.Hitler bunu biliyordu annesinin ona kardeşinin yeğeneği olarak tanıtığı Yeğeni aslında üvey abisinden başkası değildir.Ayrıca bu gerçeği tek bilen hitler değildi.Partinin kurucuları biriside bu gerçeği baş danışmana anlatmış ve durumu öğrenen Hitler başdanışmanını öldürterek eceli ile öldü süsü verdirmiştır.Tarih sadece kağıda aktarılan metinsel ifadelerden biri değildir.Size bir örnek daha vereyim.Ruslar Mayıs 1945 Berline girmeden 1 ay önce Hitler ve eşi sığınak yakınlarında yapılan pistten tek motorlu bir uçak ile İspanya'ya buradan U-235 İle Arjintine geçmiş buradaki faşim yanlısı hükümet(eğer ülkede yanılmıyorsam) tarafından savaş bitene kadar korunmuştur ve yeni bir isimle hayatını bir bağ geçirmiş ve de 95 yaşında ölmüştür. Ruslar hiçbir zaman Hitleri ele geçirememişlerdir.Sadece onun kötü bir dublörünü öldürmüşlerdir.(o tarihte her siyasi liderin bir benzeri bunmaktaydı.Hatta bir keresinde naziler İngiliz başbakanı Churcilli öldürmek istemişler ancak dublörünü(ikiz benzerini ) öldürmüşlerdir.

Tarih okunan tarih değildir gizli olan tarihtir. TRWE_2012

Herkese İyi Günler
TRWE_2012
Düzce_Akçakoca
:oops: :oops: :) :)
En son TRWE_2012 tarafından 27 Kas 2013, 01:11 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
velociraptor
Yottabyte4
Yottabyte4
Teşekkür etti: 4602 kez

Re: Bir Adolf Hitler Klasiği.....!

Mesaj gönderen velociraptor »

Başta sona hatalaral dolu bir yazı :
1. William Patrick Hitler kardeşi değil YEĞENİYDİ
2. William Patrick Hitler 12 Mart 1911 de ingilterenin Liverpool şehrinde doğdu
14 Temmuz 1987 de Patchogue, New York, U.S. da vafat etti
hal böyle iken Ernst Röhm ki 28 Kasım 1887; Münih, Almanya doğumlu olup - 2 Temmuz 1934 yılında vefat etmiş birinin 1987 yılında vefat etmiş biri hakkında anıların yazması olanaksızdır