Örnek bir torpil nasıl yapılır

Diğer bölümler ile alakasız konular buraya
Kullanıcı avatarı
sevilaycali
Kilobyte2
Kilobyte2

Örnek bir torpil nasıl yapılır

Mesaj gönderen sevilaycali »

Öyle bir şart yazıldı ki, sadece 1 kişi başvurabildi

Erciyes Üniversitesi, 10 Ekimde ilana çıktı. Tıklayınız.

İlanda sağlık personelinin yanı sıra 1 adet mühendis ve 1 de büro personeli alınacaktı.

Ancak, Üniversite yönetimi mühendis için aşağıdaki tüm şartları, büro personeli için ise 1 ila 5 arasındaki şartları aradı.

1- Auto - CAD 2000-i sertifikasına sahip olmak.
2- Mekanik Tesisat Uzmanı Mühendis belgesine sahip olmak.
3- Asansör Avam Proje Hazırlama Mühendisi yetki belgesine sahip olmak.
4- Milli Eğitim Bakanlığına bağlı Halk Eğitim Merkezleri Müdürlüğü tarafından düzenlenen en az 60 saatlik Bilgisayar Destekli Çizim (Solidworks) kurs sertifikasına sahip olmak.
5- Mezuniyetinden sonra mühendis olarak en az 2 yıl süreyle Proje Mühendisliği, Teklif Hazırlama, Şantiye
Şefliği ve Proje Takibi konularında deneyim sahibi olmak ve sigorta belgesi ile bu 2 yıllık süreyi belgelemek.
6- Kamu kurum ve kuruluşlarının Kök Hücre GMP Laboratuvarında çalışmış olmak ve çalıştığını sigorta belgesi ile belgelemek.
7- Kamu kurum ve kuruşları ile Üniversiteler tarafından verilen en az 300 saatlik teorik ve uygulamalı Kök Hücre GMP Laboratuvarı Kalite Güvenlik Sistemi ve Operasyon Eğitimi Sertifikası ile Kök Hücre GMP Laboratuvarı Süreç Odaklı Kurumsal Yönetim Sistemi ile ilgili en az 100 saatlik eğitim sertifikasına sahip olmak.

ŞARTLAR BU ŞEKİLDE OLUNCA 1 KİŞİ BAŞVURDU

Mühendis ve büro personeli için şartlar bu şekilde olunca sadece 1 kişi başvurdu, o kişi de zaten kendisi için ilana çıkılan kişi olmalıydı.

BU ŞEKİLDE ŞART ARANABİLİR Mİ?

2011 tarihinde yapmış olduğumuz haberde, bu konudaki sıkıntıyı dile getirmiştik. Tıklayınız.

Şuan bir çok kurum, 4/B'li personel alırken bu şekilde kişiyi tarif eden nitelikler arayabilmektedir. Bunun denetimini yapan kurum bulunmamaktadır. Bu şekilde ilanların önüne geçebilmesi için, bireysel bazda ilandan etkilenen kişilerin de sorumluluk alarak iptal davaları açmaları ve alacakları iptal kararları ile de kurumların hukuka uygun davranmalarını sağlamaları gerekiyor.

http://www.memurlar.net/haber/426011/
Kullanıcı avatarı
velociraptor
Yottabyte4
Yottabyte4
Teşekkür etti: 4602 kez

Re: Örnek bir torpil nasıl yapılır

Mesaj gönderen velociraptor »

ismini de yazssalarmış tam olacakmış , bir ülkede halkla ancak bukadar dalga geçilir
Kullanıcı avatarı
armorking
Megabyte1
Megabyte1

Re: Örnek bir torpil nasıl yapılır

Mesaj gönderen armorking »

bu şartlara sahip bir kişi nasıl işsiz kalmış ki bu zaman kadar :) beyin göçü yapanlar kervanına katılsaymış.