Keylogger Dedector

Kurulum gerektirmeyen (portable) programların paylaşım alanıdır..
Cevapla
Kullanıcı avatarı
shampuan
Gigabyte1
Gigabyte1
Mesajlar: 1824
Kayıt: 13 Tem 2018, 17:11

Keylogger Dedector

Mesaj gönderen shampuan »

Daha evvel açtığım "İzleniyor muyum?" programı konusunda yanlış anlaşılmalar olmuş. En iyi güvenlik programı bile işini bazen düzgün yapamayabilir. Yeni çıkan bir virüs, antivirüs firmasının virüs havuzuna henüz eklenmemişse, sisteminiz antivirüs yüklüyken bile enfekte olabilir ve bunu anlamayabilirsiniz. Ya da bazen antivirüslerin sorunsuz, virüssüz yazılımları virüs gibi algıladığı da olmuştur. Bunun nedeni de yapımcısının yaptığı program hakkında antiviüs firmalarını derhal bilgilendirmesi gerektiğidir. Tarkan abi bu sorunu çok sık yaşıyor.

Kısacası size sunduğum güvenlik yazılımlarının süper, kusursuz çalıştığını düşünmeyin. Ben sadece şahsen arşivimde tuttuğum yazılımları size öneriyorum hepsi bu.

Keylogger dedector, yazılım tabanlı tuş vuruşu kaydedicileri tesbit ettiğini iddia ediyor. İddia ediyor diyorum çünkü az evvel bahsettiğim gibi "kesinlikle işini kusursuz yapıyor" zannedilmesinden kaçınıyorum. Yazılım portabıl olup, tıklatmanız yeterli. Şayet ekran sürücüsü, dokunmatik sürücüsü gibi yazılımların içnde popülerleşmiş kullanıcı takibi amaçlı keyloggerler varsa, test edebilirsiniz.

https://www.portablefreeware.com/index.php?id=468

Resim ya da kullanım şekli paylaşmıyorum. Özür diliyorum şu an linux'da olduğumdan yaptığım testin kaderini wine yazılımına bırakmaktansa, daha evvel yaptığım testlere dayanarak çok kolay kullanıldığını söylemekle yetiniyorum. Bizzat indirin, test edin.

İyi kullanımlar...Kullanıcı avatarı
velociraptor
Yottabyte4
Yottabyte4
Mesajlar: 30916
Kayıt: 14 Mar 2006, 02:33
cinsiyet: Erkek

Re: Keylogger Dedector

Mesaj gönderen velociraptor »

Eline sağlık, Aynen öyle Sahte virüs uyarıları bizi birhayli uğraştırıyor.
Knowledge determines destiny, And ye shall know the Truth and the Truth shall make you free

Cevapla