Kullandığınız yazılımların yedeğini alın:CloneApp v1.18 Portable

Kurulum gerektirmeyen (portable) programların paylaşım alanıdır..
Kullanıcı avatarı
mehmet1787
Byte1
Byte1

Re: Kullandığınız yazılımların yedeğini alın:CloneApp v1.18 Portable

Mesaj gönderen mehmet1787 »

trwe yazdı: 30 Eyl 2017, 23:25
mehmet1787 yazdı: 30 Eyl 2017, 22:41 Selamun aleyküm,

Autocad, Solidworks gibi programları yedekliyor mu? bir kaç deneme yaptım da olmadı.
Ve aleykümüsselam Verahmetullahi Veberakatüh-ü Velhamdi arz-ı kübray-ı arşı Allahü Teâlâ........!

Anlamı;

Yerin ve arşın Rabbi olan Allahın Selamı İle Seni Selamlarım demek eh biraz uzun oldu ama olsun...

Soruna gelince yazılımı çalıştırdığında sağ iki ader bölme göreceksin bunlardan bir tanesi senin sisteminde kurulu yazılımlar diğer bölmede EKLENTİSEL olarak destek verdiği yazılımlar.Ben bunların içinde bu bahsettiğin yazılımları görmedim.

İlla böyle bir yedeklemey ihtiyacın varsa sistem desteği geniş olan
Windows 10, 8/8.1, 7, Vista, XP, 2012/2008/2003 Server (32/64-bit)

Ücretsiz yedek yazılımı FBackup 6.6 kullanabilirsiniz.Program hakkında ufacık bir bilgi vereyim;

FBackup yardımcıların sizi sorularıyla yönlendirmesiyle yedekleme işinizi kolayca tanımlamanızı sağlayan basit bir arayüze sahiptir.: Nereye yedeklemek istiyorsunuz (hedefleriniz). Neyi, yedeklemek istiyorsunuz (kaynaklarınız). Nasıl yedeklemek istiyorsunuz (dosyaları sıkıştırarak tam yedek, veya sıkıştırmadan yansı yedek alabilirsiniz). Ne zaman yedeklemek istiyorsunuz (yedeklemeyi kendiliğinden başlayacak şekilde zamanlayabilir veya kendiniz istediğinizde
başlatmayı seçebilirsiniz).

İNDİRME LİNKİ

http://download.fbackup.com/download/se ... p-full.exe

Bu işinizi görecektir ..

Saygılarımla
TRWE_2012
Allah arzı olsun kardeşim uygun vakitte test edeceğim.