Karşı Atak TRWE'den: PE InfraRecorder

Sadece freeware (Ücretsiz) program paylaşımlarının yeraldığı alan
Kullanıcı avatarı
TRWE_2012
Exabyte1
Exabyte1
Teşekkür etti: 919 kez

Karşı Atak TRWE'den: PE InfraRecorder

Mesaj gönderen TRWE_2012 »

Merhabalar

Bugünlerde @sampuan'la aramızda, Free Yazılım Bölümünde tatlı bir yazılım kapışmasına girdik.Bu kapışma karşılıklı iki ozan'ın karşılıklı atışmasına benzemeye başladı.Aynı zamanda, rekabet ortamının oluşmasına neden oldu.Bundan tek karlı çıkan sordum.net..... ve siz kullanıcılar....İyi ki geldin @sampuan buraya üye oldun biraz hareket geldi sayende... ve beni geçemezsin asla.....!

Program Açıklaması:

InfraRecorder genel olarak, verilerinizi CD ve DVD’ye yazabilen, ISO dosyalarını okuyabilen, tekrar yazılabilir optik medyalarını destekleyen ve çift katmanlı medyalara da yazma işlemini başlatabilen basit bir CD/DVD yazma programı. Yaklaşık 7.8 MByte büyüklüğünde olan bu program aynı zamanda müzik CD’ler oluşturmakla kalmıyor, var olan ses dosyalarını da WAV, OGG ve WMA dosya formatlarına dönüştürebiliyor Bu program internet üzerinden yüklenen MP3-Codec eklentisi sayesinde müzik CD’lerini MP3 dosya formatına dönüştürebiliyor.

Ve ben bunun PE versiyonunu bundan 5-6 yıl önce oluşturup Windows 7 Live DVD'ye eklemiştim.Madem atak var o zaman benden misli ile misilleme böyle olur.....

İndirme:(InfraRecorder.tar.gz 1.93 MB):

https://www.dosyaupload.com/ijqQ

TRWE_MMXII
YAZILIM EDİTÖRÜ (Alaydan Yetişme...!)
REASMCODERİNG
Kullanıcı avatarı
shampuan
Petabyte4
Petabyte4
Teşekkür etti: 208 kez

Re: Karşı Atak TRWE'den: PE InfraRecorder

Mesaj gönderen shampuan »

Bilgisayarım yanımda değil ki göstereyim. Ne yani ben boş muyum sanıyorsun... 7z ile sıkıştırılmış yüzlerce yazılımım var. Heyt bee.
Kullanıcı avatarı
TRWE_2012
Exabyte1
Exabyte1
Teşekkür etti: 919 kez

Mesaj gönderen TRWE_2012 »

shampuan yazdı: 24 Eyl 2018, 23:43 Bilgisayarım yanımda değil ki göstereyim. Ne yani ben boş muyum sanıyorsun... 7z ile sıkıştırılmış yüzlerce yazılımım var. Heyt bee.
İşte bu ....! Uyuyan Canavarı uyandırdım.....Artık hareket zamanı altta kalanın canı çıksın,,,,Hadi bakalım ..... :lol: :lol: :lol: :lol:
Ero35
Byte3
Byte3
Teşekkür etti: 3 kez

Mesaj gönderen Ero35 »

shampuan ;
hocam herkesin bir arşivi var bende belki bir arşivleyici program düzenleyerek paylaşsam herkes için iyi olur arşivlerini yada bir kısmını paylaşmak isteyen de kullanabilir daha düzenli vede programlar hakkın bilgi olabilir tabi bu istenirse düzenleyip örnek oluşturmam zaman alabilir sonuçta olur :)
yyhy
Bit
Bit

Mesaj gönderen yyhy »

İyi günler. Linkteki programları daha önce indirmiştim. Şuan link kaldırılmış acaba tekrar ekleyebilirmisiniz?
Kullanıcı avatarı
shampuan
Petabyte4
Petabyte4
Teşekkür etti: 208 kez

Mesaj gönderen shampuan »

yyhy yazdı: 17 Oca 2020, 10:40 İyi günler. Linkteki programları daha önce indirmiştim. Şuan link kaldırılmış acaba tekrar ekleyebilirmisiniz?
http://infrarecorder.org/?page_id=5
yyhy
Bit
Bit

Mesaj gönderen yyhy »

Teşekkür ederim.