1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

PhotoShop'un Tek Rakibi: Paint.Net v4.1

Gönderilme zamanı: 07 Eyl 2018, 15:38
gönderen trwe
Merhabalar

Resim

Bu yazılımı herkese kesinlikle tavsiye ederim.Yazılımı o kadar sık kullanmaktayım ki bana başka bir resim editörünü özellikle Adobe Photoshop'u aratmıyor.Yetenekleri diğer editörlere nazaran çok fazla......Ayrıca eklenti desteği ve forumsal yardım bölümleri de var.Yalnız eklentilerde dikkatli olmak gerekiyor.Eklenti yükleyeceğiniz sürüm de eklenti bir alt sürüm ise yeni sürümde sorun çıkartıyor.En sık sorun türü ise yazılımın kilitlenmesi (çökmesi)....Bu itibarla eklentilerin dll versiyonlarını dikkate alın.

Sistem Gerekliliği olarak Micrsosft NetFramework 2.0 ve üstü sisteminizde kurulu olmalı ilaveten Windows 7 İşletim Sistemlerin Servis Paket 1 (SP1) mutlaka kurulu olmalıdır yazılımın çalışabilmesi için....

Linkler:

1.http://www.mediafire.com/file/ki354pwkw ... l.zip/file
2.https://www.dotpdn.com/files/paint.net.4.1.install.zip (bu bağlantı resmi web sayafasının indirme linkidir.)

TRWE_MMXII
YAZILIM EDİTÖRÜ (Alaydan Yetişme...!)
REASMCODERİNG

Re: PhotoShop'un Tek Rakibi: Paint.Net v4.1

Gönderilme zamanı: 07 Eyl 2018, 16:05
gönderen velociraptor
Teşekürler

Re: PhotoShop'un Tek Rakibi: Paint.Net v4.1

Gönderilme zamanı: 08 Eyl 2018, 19:36
gönderen shampuan
Uzun süre kulladım. Her versiyonunun ayrı bir NET framework istemesi, aradığım özelliklerin birçoğunun olmaması nedeniyle bırakmak zorunda kaldım.

Bu nedenle GIMP diyorum ben.

Re: PhotoShop'un Tek Rakibi: Paint.Net v4.1

Gönderilme zamanı: 08 Eyl 2018, 21:03
gönderen trwe
Ben GIMP'e hiçbir zaman alışamadım gitti.Bir sürü menü ve palet var yazılımda ve bunları özümsemek (öğrenmek) insanın baya bir zamanını alır.Oldum olası teferuuatlı programlardan her zaman nefret etmişimdir.Paint Net böyle bir yazılım değil ve ben de bunun özel sürümünü Türkçe dil yaması ile kullanmaktayım.Versiyon 3.5.8 ...... Ayrıca bu özel versiyon photoshop eklentilerini kullanabilmekte.....Onun için GIMP ne de Photoshop bu yazılımın eline su dökemez.Eğer sen PaintNet çok yoğun kullanmış olsaydın bu yazılımın yeteneklerini çoktan fark etmen gerekirdi.Ayrıca Ms_NetFramework bir windows sisteminin olmazsa olmazlarından .....Yani bir yazılımı kullanmama sebebini bununla ilişkilendirmen yersiz ve anlamsız olmuş.....

Re: PhotoShop'un Tek Rakibi: Paint.Net v4.1

Gönderilme zamanı: 08 Eyl 2018, 21:14
gönderen shampuan
Tamam tamam sakin ol kötü demedim. Su döker dökemez ona da bir lafım yok. Ben profesyonel çalışıyorum işimi görmüyor. Yıllarca da kullandım paint.NETi. Profesyonelleştikçe işimi görmemeye başladı. Sıkıntıları da var... O yüzden bana yaramaz.

Re: PhotoShop'un Tek Rakibi: Paint.Net v4.1

Gönderilme zamanı: 08 Eyl 2018, 21:45
gönderen shampuan
Bak şimdi.
Sen hiç hile yapmadan,
Potoşop veya başka bir program kullanmadan,
SADECE PAINT.NET KULLANMAK ŞARTIYLA,
Şu aşağıdaki resimdeki yazıyı silebilir misin?
Resim

ŞARTLAR:
Resim bozulmayacak
Sanki orjianlinden öyleymiş gibi zannedilecek
Yazının izleri hiç kalmayacak
Ben tamam olmuş diyeceğim
Yapabilir misin Paint.NET ile?

Re: PhotoShop'un Tek Rakibi: Paint.Net v4.1

Gönderilme zamanı: 09 Eyl 2018, 02:41
gönderen trwe
Resmi HızlıResim web sitesine yüklemişsin bundan dolayı resmi göremiyorum mobilden,başka bir resim upload servisine mesela www.resimim.net sitesine yükleyip oradaki BB Kodu buraya Kopyala-Yapıştır yapabilirsiniz.

Ve artık kaanate vardım sen benim geçmişten gelen bir ikizimsin.Neden bu garip cümleyi kurdum biliyor musun? Bir zamanlar bende senin gibi forumda birşeyleri ispatlamaya çalışırdım.Bu yönden benim geçmiş gençlik yıllarımı andırıyorsun.

Re: PhotoShop'un Tek Rakibi: Paint.Net v4.1

Gönderilme zamanı: 09 Eyl 2018, 11:57
gönderen shampuan
Verdiğin resim sitesi de bende açılmıyor ama sana dosyatc linki vereyim resimleri incele. Oradaki işleri GIMP ile yaptım. Paint NET ile yapılamaz olanaksız. Bu sadece bir örnek. Bunun gibi nice şeyleri onunla yapamazsın. Ama GIMP'te sınır yok. O sorunlu dediğin süreçten bir defa geçtin mi gerisi çorap söküğü gibi geliyor. Buyur link:
http://s3.dosya.tc/server17/60zs5z/resi ... p.zip.html