Oyun Aplikasyonları için Gereksiz dosya silici

Sadece freeware (Ücretsiz) program paylaşımlarının yeraldığı alan
Kullanıcı avatarı
krocix
Megabyte1
Megabyte1

Oyun Aplikasyonları için Gereksiz dosya silici

Mesaj gönderen krocix »

Steam - Epic Games - UPlay ve Diğer uygulamalar
Bilgisayarımda göz gezdirirken gereksiz dosya silici bazı programların bu şirketlerin artık ve işe yaramayan dosyalarına erişemediğini veya programların hala faal olduğu gerekçesiyle silmediğini fark ettim.Bununla ilgili google'da ufak bir araştırma yaptım.En güvenilir programlardan birisi diye tavsiye edilen bu programı indirdim.Hakikaten de Steam kuruluve faal olduğu için gereksiz html içeriklerini (steam uygulaması içi gezintiden kalma olduğunu tahmin ediyorum) silmediğini gördüm.Bu ufak programı denedim ve işe yaradığını gördüm.Sizlerde bu gibi oyun mağazalarının uygulamalarındaki gereksiz dosyaları silmek için deneyebilirsiniz."Tavsiye amaçlıdır".

Programın resmi sitesi : https://www.peusens-software.nl/
Kullanıcı avatarı
shampuan
Petabyte4
Petabyte4
Teşekkür etti: 208 kez

Re: Oyun Aplikasyonları için Gereksiz dosya silici

Mesaj gönderen shampuan »

:arrow:
Çok sağol.
Steam falan kullanmıyorum ama mutlak lazım olur.
:kafasalla:
Kullanıcı avatarı
krocix
Megabyte1
Megabyte1

Mesaj gönderen krocix »

Belki senelerdir steam içi gezinti yapmadım ama çöp dosya olarak 360 mb civarında dosya çıktı.Bu aramaya indirme klasörünün inmiş veya yarım kalmış indirmelerini dahil etmedim (bunun için ekstra bir arama yaptım ama yarım kalan indirmem yokmuş zaten).Seçenek olarak indirme klasörünü de seçebiliyorsunuz ancak sorumluluğunu bize bırakıyor tabi ki program.
Ben bu yazılımın yararlı olduğu kanaatindeyim.Yoğun olarak bu gibi uygulamalar üzerinden oyun oynayan,mesajlaşan veya gezinti yapanların işine yarayacaktır.Silmenin dezavantajı da var tıpkı diğer gereksiz dosya silicilerde olduğu gibi.Uygulamaya ait hazır bilgiler,gezinti izleri ve önbellek silindiği için alışana kadar daha yavaş açılacaktır diye düşünüyorum.
Kullanıcı avatarı
velociraptor
Yottabyte4
Yottabyte4
Teşekkür etti: 4602 kez

Mesaj gönderen velociraptor »

Teşekkürler , ilginç birşeye benziyor