Ceofix İkon Aralığı Scripti Hakkında

Sadece freeware (Ücretsiz) program paylaşımlarının yeraldığı alan
Kullanıcı avatarı
shampuan
Moderator
Moderator

Re: Ceofix İkon Aralığı Scripti Hakkında

Mesaj gönderen shampuan »

@feuer,
şimdi dedin de aklıma geldi. Birgün çok komik bir olay yaşadım. Şu an kullandığım bilgisayara yine 8.1 kurdum böyle... Sonra birşey oldu hatırlamıyorum, sistemi başlamadan bozdum sanırım. Baktım olacak gibi değil, daha da yeni format atmışım, en iyisi dedim ben bu sistemi onarayım. Bak dikkat, sistemi onarmak, sıfırlamak, falan bu kavramları ben birbirine karıştırırım, hiç bilmem. Çünkü işim düşmez ve kullanmadığım birşeyi anlamamk gibi bir geri zekalılığım var.

Neyse windows DVD'sini taktım bilgisayara. O başlangıcı onar yok bilmemne ekranı geliyo ya, oradan şimdi işlevin adını unuttum sistemi yenile dedim işte sen anla.

Ülen arkadaş bekleeeeee bekleeeee bekleeee... Bitmiyor arkadaş çıldırıcam. Bu onarma işlemi güya sadece sistemi sıfırlayacak, kurduğum programlarımı silmeyecekti.

Masaüstü geldi. Herşey uçmuş abi. Tüm yazılımlar silinmiş. Yani bildğin format atılmış bilgisayara. Sinirden nasıl deliye döndüm... Yahu normal format atsam max 20dk sürer biter zaten.

O gün bugündür bu sistem resetleme midir ne zıkkımsa ona hiç bulaşmam, sevmem sevemem. En son telefonuma yaptım işte biliyorsun, o da mecbur.
Eğer su akmıyorsa musluğu suçlamayı bırak; belki sular kesiktir.
Seni bildiğin şeyler zeki yapabilir ama, bilmediğin şeyler aptal yapmaz.
Suyu akmasa da, belki musluk senden daha akıllıdır.
Kullanıcı avatarı
feuer
Gigabyte1
Gigabyte1

Re: Ceofix İkon Aralığı Scripti Hakkında

Mesaj gönderen feuer »

windows.old klasörü oluşturmuştur belki.
bende yapmam sıfırlama çakarım formatı 15 dakika sürüyor, modifiyeli isodan 10 dakika sürüyor.
Yaşamda en gerçek yol gösterici bilimdir.