1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Thinkpad X230

Gönderilme zamanı: 05 Mar 2019, 10:30
gönderen cokomoko
Arkadaşlar içinizde thinkpad kullanan var mı? Ne gibi avantaj ve dezavantajları var? Bu konulardan bahsedecek birini arıyorum.
Bu arada eğer elinde thinkpad x230 olan varsa onun düşünceleri daha önemli ve şu an için kendim de bir x230 aramaktayım yani satacak olan varsa fiyata göre talip olabilirim.

Re: Thinkpad X230

Gönderilme zamanı: 05 Mar 2019, 14:29
gönderen trwe
Genel Bilgi:

ürün ailesinin genel yapısı:

ibm thinkpad laptoplar kendi içinde x, r, t ve a serileri olmak üzere dört seriye ayrılmaktalar. thinkpad ailesinin her bireyinde olan bir avantaj olarak ileri derecede kullanışlı dizaynı sayabiliriz. öyle ki thinkpad serileri 1992’den beri 725’ten fazla ödül alarak en çok ödül alan bilgisayar ailesi ünvanina sahip olmuşlardır. anlatıma yukardan başlamak gerekirse, thinkpad dizüstü bilgisayarlarinin üst kapaklarının titanyum alaşımla güçlendirilmiş olmasi onları normal bir abs plastik kapaklı bilgisayara göre üç kat daha dayanıklı kılar. ayrıca thinkpad ailesindeki ultraport özelliği ile laptop’unuza bir kamera, mikrofon, bluetooth vericisini kolayca takabilmeyi ve bu sayede görüntü, ses ve data alışverişini rahatça yapabilmeyi sağlar. öte yandan, thinkpad’i diğerlerinden ayıran sadece dizaynı değildir, mesela kullanım ve idare kolaylığı ibm markasının birlikte getirdiği konforlardan sadece biridir. thinkpad’lerde her türlü koşulda çalışma kolaylığı sağlayan thinklight klavye ışığı, kolay açılan kapak, tahsis edilmiş ses kontrol düğmeleri, ibm’e tek tuşla ulaşım sayesinde bu online dünyaya kolayca bağlanabilme ve ellerimizin gözlerimizden daha iyi tanıdığı ibm’in efsanevi klavyesi bu bilgisayarlarin diğerlerinden tartışılmaz üstünlüğünün altını çizen başka ögelerdir sadece. üstelik v.92 hazır modem, isteğe göre ehternet kartı ve 802.11b kablosuz ulaşım teknolojileri, bluetooth kartı, hızlı lan bağlantısı, dünyanın dört bir yanına yayılmış olan ibm desteği thinkpad’leri asla yalniz birakmaz.

Kaynak:BİR DOST....!

İnceleme: (Thinkpad X230)


Satın Alınabilir Makul Fiyat Aralığı:

https://duckduckgo.com/?q=ThinkPad+X230 ... =h_&ia=web

TRWE_2012

Re: Thinkpad X230

Gönderilme zamanı: 05 Mar 2019, 16:47
gönderen cokomoko
Teşekkür ederim bakalım iyi bir fiyata ips ekranlı düşürebilecek miyim.

Re: Thinkpad X230

Gönderilme zamanı: 06 Nis 2019, 18:46
gönderen burak35
thinkpad kullanmadım ama lenovo tablet kullanmıstım hem cok ısınıyor hemde pili çok az gidiyor aklınızda bulunsun