Otomatik Eposta adresi girilmiş şekilde oturum açma.

Windows 8 hakkinda bilgi , ipucu ve tecrübe paylasim alanidir
Kullanıcı avatarı
Mendenn
Gigabyte2
Gigabyte2
İletişim:

Otomatik Eposta adresi girilmiş şekilde oturum açma.

Mesaj gönderen Mendenn » 13 Eyl 2014, 09:58

Windows 8 Mağazaya girebilmek için eposta oluşturmak lazım. Neyse yaptım ama bilgisayar her açıldığında şifre istiyor direk oturum açmıyor. Epostalı şekilde şifre girmeden yada otomatik girilmesini sağlayarak oturum açmak mümkün mü?

Sonra baktım olacak gibi değil. Bende eposta ile girişi iptal ettim. Bu seferde direk açılmıyor. Guest , User olduğu kullanıcı seçme ekranı geliyor. Direk açılsın diye Guest Hesabını kapattım. Tam oh diyecem :D ...
Bu seferde başka bir kullanıcı diye bişey geliyor :D ... Hesap Resminin üzerindeki Geri Ok tuşuna basıp User seçip oturum açıyorum :D ... Direk oturum açmak mümkün değil mi? :D ...

Çalıştıra: netplwiz ( Contro Userpassword2) yazarakta şifre istemesin de dedim. Direk açılsın diye Epostalı tanımlı iken işe yaramadı, iptal ettim bu seferde Login ekranından kullanıcı seçme kısmında kalıyor..
Beni bir tek sen anladın ama sende yanlış anladın be gülüm..!

STAN
Kilobyte3
Kilobyte3

Re: Otomatik Eposta adresi girilmiş şekilde oturum açma.

Mesaj gönderen STAN » 13 Eyl 2014, 13:50

Kullanıcı avatarı
Mendenn
Gigabyte2
Gigabyte2
İletişim:

Re: Otomatik Eposta adresi girilmiş şekilde oturum açma.

Mesaj gönderen Mendenn » 13 Eyl 2014, 15:23

İlgin için teşekkür ederim. Senin verdiğin linkteki gibi yaptım olmadı. Ben İki kullanıcıdan istediğim otomatik başlasın adlı yazıyı okuyunca işlemi eksik yaptığımı anladım. Önce Hesap seçilecek, sonra belirtilen yerdeki tiki kalkacak. Laptop elime geçince ilk fırsatta deneyeceğim.
Beni bir tek sen anladın ama sende yanlış anladın be gülüm..!