Sisteminiz windows 9 görüntüsü yapın

Windows 8 hakkinda bilgi , ipucu ve tecrübe paylasim alanidir
Kullanıcı avatarı
accept
Gigabyte2
Gigabyte2

Sisteminiz windows 9 görüntüsü yapın

Mesaj gönderen accept »

Windows 9, windows sürümünün son halefi muhtemelen 2015/16 yılına kadar çıkacak. Microsoft, sessiz kalıyor ve hala bugüne kadar bir şey sızdırılmış değil.

Resim

Hali hazır http://skinpacks.com/download/windows-8 ... yluoIUQ_IU ve http://skinpacks.com/download/windows-7 ... yluvYUQ_IU sisteminize uyarlayabileçeğiniz windows 9 sistem görünümü nihai görünümünü özelleştirmek için dönüşüm programı kullanıp sisteminiz windows 9 görünümlü yapabilirsiniz.

Şimdiden fantezi olarak windows skin pack 9 kurup sisteminiz windows 9 olsun. Prograram kurulum aşamasında bazı programlar kurdurmaktadır. Sisteminize linux ubuntu ve mac os mavericks görünüm yapmak için yazılımlar indirip kurabilirsiniz.
Kullanıcı avatarı
velociraptor
Yottabyte4
Yottabyte4
Teşekkür etti: 4602 kez

Re: Sisteminiz windows 9 görüntüsü yapın

Mesaj gönderen velociraptor »

Sağolasın
Kullanıcı avatarı
nuri baba
Kıdemli üye
Kıdemli üye

Mesaj gönderen nuri baba »

geçen eleştiri yazdım silindi,bu dosyada bir sürü istem dışı program atıyor siliyorum tekrarlıyor,paylaşan arkadaş belirtmiş bazı programlar yüklüyor diye ama ben istemiyorumki ve ayrıca kurulmadı sonunda sabahın bu saatinde formatla uğraşıyorum yahu yaş 56 arızaya bağlatmayın beni yormayın ama mesajımı silmeyin kırıldım kınıyorum ve son mesaj olarak yazıyorum sözüm mesajımı silene ve programa sakın bulaşmayınız selametle..
Kullanıcı avatarı
velociraptor
Yottabyte4
Yottabyte4

Sayın abim , acaba mesajın yanlışlıkla mı silinmiş diye yönetici kayıtlarını da kontrol ettim , fakat göremedim , kaydı bende silmediğime göre sanırım şu üzerinde bulunduğumuz serverin zırt pırt kafasına göre eski yedekleri geri yüklemesindendir , aklıma başka bir seçenek gelmiyor çünkü daha öncede benzeri birkaç olaya şahit oldum , çok yakında bu serverden kurtuluyoruz , adamlar her hafta 2-3 defa bakım yapıyorlar ve sormadan mesela birkaç saatlik yada bir önceki günün yedeğini geri yüklüyorlar , bu da haliyle bazen oldukça can sıkıcı durumlar oluşturuyor , Ayrıca uyarın için teşekkürler - sisteminin formatlık olmasına cidden üzüldüm
Kullanıcı avatarı
nuri baba
Kıdemli üye
Kıdemli üye

olsun usta zaten sabahakadar oturuyorum,format alışkanlık oldu ,her seferde yeni birşey öğreniyorum sıkıntı yok.Cevap beklerken silindiğini görünce doğal tepkü verdim usta,geri dönüş için sağol,iyiki varsınız..
Kullanıcı avatarı
velociraptor
Yottabyte4
Yottabyte4

Evet abi serverde bugün bakım yapmışlar ve emailime bakım yapılacağı ile ilgili dün bilgilendirme yazısı yolamışlar haliyle 8-10 adet email olunca da ben bazen geç farkediyorum , kısacası olay aydınlandı , bunlar bakımdan önce aldıkları yedeği otomatik geri yükleyince sanırım yazdığın silinmiş .
Kullanıcı avatarı
nuri baba
Kıdemli üye
Kıdemli üye

tamam ustam sıkıntı yok,silinme bir nevi sansür uygulamadır,tartış ama silme felsefesi daha doğru vede program sakat sıkıntılı 3 defa denedim yada ben hala cahilim sıkıntı bende başka seçenek kalmadı.asaıkıntı yok usta takipe paylaşıma dertleşmeye devam,kısacık ömürde yeter yahu bunalım bunalım..
Kullanıcı avatarı
velociraptor
Yottabyte4
Yottabyte4

Haklısın valla :) bu arada ben genelde bu tarz görüntü değiştiren paketleri kullanmıyorum , çünkü sistemi çökertmese bile kalıcı hasar bırakabiliyor
loveme
Terabyte1
Terabyte1
İletişim:

Mesaj gönderen loveme »

win9 ne zaman çıktı yahu :)çıkytıysa bu ne hız
Kullanıcı avatarı
accept
Gigabyte2
Gigabyte2

Mesaj gönderen accept »

sanırım beta haziranda eylüm ekim gibi çıkaçak gibi okuduğum yanabcı bir kaynakta rast geldim.
bakalım zaman biraz muamma.
lions_21
Byte3
Byte3

Mesaj gönderen lions_21 »

Eline sağlık.