25 Ekim de windows 8 resmen tanıtılacak

Windows 8 hakkinda bilgi , ipucu ve tecrübe paylasim alanidir
Kullanıcı avatarı
velociraptor
Yottabyte4
Yottabyte4

25 Ekim de windows 8 resmen tanıtılacak

Mesaj gönderen velociraptor » 18 Eyl 2012, 21:11

Resim

Birkaç aydır test sürümünde olan Windows 8, 25 Ekim’de New York City’de düzenlenecek olan bir etkinlikte resmî olarak tanıtılacak.

Yazılım devi Microsoft, Windows ailesini Windows 8 ile daha tablet dostu, dokunmatik ekranlara çok daha uygun bir sistem olarak tasarladı. Birkaç bilgisayar üreticisi Windows 8′li tabletlerini duyururken, tanıtım etkinliğinde sürprizlerin olabileceği düşünülüyor.

Neden diye soracak olursanız, ARM çip yapılı cihazlar için geliştirilen Windows RT’liSurface tabletler bir süre önce tanıtılmıştı. Surface’ın bazı prototipleri incelense de, bu prototiplere erişim çok kısıtlıydı. Müşteriler çalışan sürümleri görüp, bulunabilirlik ve fiyatlar hakkında daha fazla bilgi almak isteyecekler. Hele hele Microsoft iPad’e kafa tutup daha iyi fiyatlar vereceğini söyledikten sonra…

Microsoft ayrıca Surface Pro adlı Intel yapısına uygun bir cihaza da sahip. Surface RT’nin aksine bu cihaz, eski Windows yazılımları ile uyumlu. Surface RT ise kendisi için özel olarak tasarlanmış olan Windows Office ile gelecek.

Elbette partnerler Microsoft’un yeni işletim sistemi tanıtımlarında bir klasik haline geldiler. Bu yüzden 25 Ekim’deki etkinlikte Dell, HP, Lenovo ve diğer partnerlerin yeni Windows 8′li tabletlerini tanıtmalarına da emin gözüyle bakılıyor.
Knowledge determines destiny, And ye shall know the Truth and the Truth shall make you free

Kullanıcı avatarı
diceratops
Megabyte3
Megabyte3
İletişim:

Re: 25 Ekim de windows 8 resmen tanıtılacak

Mesaj gönderen diceratops » 01 Eki 2012, 21:27

xp candır can.gerek yok fazla uçmaya

Kullanıcı avatarı
nuri baba
Kıdemli üye
Kıdemli üye

Mesaj gönderen nuri baba » 03 Eki 2012, 00:17

Çok iyi modifiye edilmiş windows 7 den asla vazgeçmem beya:)
Mademki Düşünüyorum,O halde Ben Yokum Yahuuuuu!!!!!!...

Kullanıcı avatarı
ney_bey
Gigabyte3
Gigabyte3

Mesaj gönderen ney_bey » 03 Eki 2012, 01:51

tercihim xp den yana ikimizde yaşlıyız iyiyiz biz böyle :D
ya sev ya terket

Kullanıcı avatarı
nuri baba
Kıdemli üye
Kıdemli üye

Mesaj gönderen nuri baba » 03 Eki 2012, 02:07

sayın adminlerime katılmıyorum xp nostaljidir artık w8 oturmadı 1 türlü:)yaşasın modifiye w7 te te o kaaa:) sonra ben olgunum yaşlı değil 1 kerem:)

Kullanıcı avatarı
ney_bey
Gigabyte3
Gigabyte3

Mesaj gönderen ney_bey » 03 Eki 2012, 04:55

abi,,

yaşlı diye xp ve kendime diyorum üstüne alınma yahu :D işin şakası win7 yi geçen sene kurmuştum tam on dakika sürmüştü sevdamız :D
ya sev ya terket

Kullanıcı avatarı
nuri baba
Kıdemli üye
Kıdemli üye

Mesaj gönderen nuri baba » 03 Eki 2012, 16:49

Usta yapma sen benden gençsin beya:)ama xp moruk sınıfına girdi çoktan:) ben aylardır w7 kullanıyorum tek geçiyorum yane:)

dean
Byte2
Byte2

Mesaj gönderen dean » 26 Eki 2012, 06:28

şuraya yazıyorum bu tablet konusunda koreliler sağlam bir atak yapacak ve tv panelinde olduğu gibi büyük bir üstünlük sağlayacak ve bu olayı yazılımla beraber yapacak.bekleyin ve görün demiyeceğim ;inceleyin ve görün.bu arada xp yi artık birçok program desteklemiyor malesef.(programıda geçtim işlemci,ram ve ekrankartları)
64 bit xp kullanan varsa performansını lütfen yazsın.

Kullanıcı avatarı
burak_dalkir
Gigabyte2
Gigabyte2
İletişim:

Mesaj gönderen burak_dalkir » 01 Ara 2012, 07:50

64xp stabil değil maalesef.portlarda problem var maalesef. hex desimalleri yazılırken en baştan yazılması gerekir. win7de olduğu gibi. ama 64bit işletim sisteminin hex desimalleri update olarak yazılmıştır bu da sorun yaşatmaktadır. işlemciyi yorar.
ne olduğu nasıl olduğu önemli değildir,nedenlerin bir anlamı yoktur. sonuçlar önemlidir. sonuca gitmek önemlidir.