xpspeed e komik karalama

Sordum.com tarafindan kodlanmış Programlar hakkinda bilgi paylasim alanidir.
Cih4t
Bit
Bit

Re: xpspeed e komik karalama

Mesaj gönderen Cih4t »

ağ sorunu hariç hiçbir şikayetim yoktu xpspeed programından.Çok şükür o olayda halledildi.Hiç bir şikayetim yok.Düzenli updatelerimide yapıyorum :)
Kullanıcı avatarı
kocoguz
Byte2
Byte2

Mesaj gönderen kocoguz »

xpspeed sordum.com un göz bebeğidir ilk çıktığından beri kullanıyorum,hiç bir sorun yok....bilgisayar konusunda ne öğrendiysem hep sordum com sayesindedir..teşekkürler sordum.com................ :) :) :) :) :)
Kullanıcı avatarı
Mendenn
Gigabyte2
Gigabyte2

Mesaj gönderen Mendenn »

Meyveli ağacı taşlarlar.... XpSpeed bence mükemmel...
Kullanıcı avatarı
tasiyici
Megabyte3
Megabyte3

Mesaj gönderen tasiyici »

peki tarkan abi ben bu xpspeedi kendi kullandığım xp cd entegre edebilme sanşı varmı sadece kendim kullanıcam bu xp cd ni yani kendi pc kullanımına göre düzenleyeceğim senin açından bir sakıncası varmı sorayım dedim
Kullanıcı avatarı
velociraptor
Yottabyte4
Yottabyte4
Teşekkür etti: 4602 kez

Mesaj gönderen velociraptor »

yapabiliyorsan neden olmasin
Kullanıcı avatarı
slayer
Byte2
Byte2

Mesaj gönderen slayer »

Bu karalama kötü olmuş ve xpspeed bunu haketmiyor. Umarım böyle şapşalların, böyle şapşal yorumları sizi durdurmaz.
Kolay gelsin.
Kullanıcı avatarı
AmbaSSadoR
Kilobyte4
Kilobyte4
Teşekkür etti: 126 kez

Mesaj gönderen AmbaSSadoR »

bir hatadır olmuş bende ilk indirme linkine tıkladığımda %99 geldiğinde trojan hatası verdi hatta ilgili forumda yazdım bunu ama bu demek değildir onca indirende bu var .
bu benim kendi pc imden kaynaklı olduğunuda söyledim koruma programının bir aksiliğinden kaynaklı onu kapatıp tekrar indirip korumayı tekrar açtım taradım bir sorun yoktu yani bir yanlışlık olmuş herşey için velociraptor'a teşekkürlerimi bir kez daha burdan bildirmek istedim

saygılarla
Kullanıcı avatarı
velociraptor
Yottabyte4
Yottabyte4

@AmbaSSadoR : tesekürler , bu arada aramiza hosgeldin :D
next_7500
Bit
Bit

Mesaj gönderen next_7500 »

usta senin bildiğin bizim bilgi ağıcımızdır işte bu ağacında meyvesini böylesi salaklar taş atarak yiyeceğini zannediyor ama şu unutulmasın xpspeed benim kullandığım en iyi regedit optime programıdır gerisi yalan
Kullanıcı avatarı
velociraptor
Yottabyte4
Yottabyte4

tesekür ederim , maksadim faydali olabilmekti , bu ugurda ciddi bir calisma yaptim ve bu calisma 6-7 yildir yürütülüyor , bazi palyacolar benzeri kayitlari kullanip 2 günde sözde kendileri yapmis gibi xpspeedin calabildikleri kayitlarini da kullanarak ucuz taklitlerini cikarma gafletine düsmüsler hatta ayni kayitlarin internette var oldugunu söyleyebilecek kadar zeka yoksunu ve insanlari aptal yerine koyabilecek laflar etmekten dahi kacinmamislar, bu seref ve haysiyetten zerre kadar nasibini almamis hucubeler ve onlara bu imkani saglayanlar er yada gec yaptiklari yanlisi anlayacaklardir , size sadece sunu diyorum :
Türkiyede bu tarz cikartilmis ilk yazilim xpspeed tir , hicbir taklidini kullanmayiniz