Network sorunu ile ilgili ufak bi bilgi

Sordum.com tarafindan kodlanmış Programlar hakkinda bilgi paylasim alanidir.
Cih4t
Bit
Bit

Network sorunu ile ilgili ufak bi bilgi

Mesaj gönderen Cih4t » 10 Kas 2008, 13:24

Selam arkadaşlar, yaklasık 2 yıldır kurdugum her makinaya ardından xp speed kuruyorum.. modeme iki bilgisayar bağlı, ikisinede xp speed v.14 yüklemiştim. Yanlız bi makinada Deepfreeze vardı diğerinde yoktu, ( oldum olası hiç sevmem bu programı her yerde başa bela ) ve 1.5 yıla yakn zamandır ağı kullanamıyorduk.Biraz once googlede ufak bi araştırma yaptım sorunun deepfreezeden oldugunu bi arkadas söylemişti.. ve biraz once deepfreezeyi kaldırdım ve %100 olumlu sonuc aldım yani sorun xpspeed' de degilmiş :)

Sizde hala networkle ilgili sorununuzu çözemediyseniz bu yontemi denemenizi oneririm.

Kolay gelsin.

Kullanıcı avatarı
mavigece
Megabyte1
Megabyte1
İletişim:

Re: Network sorunu ile ilgili ufak bi bilgi

Mesaj gönderen mavigece » 10 Kas 2008, 14:58

bilgi için saol. İnternet cafe olan arkdaşlar eminimki deneyeceklerdir. zaten hemen hemen bütün int. cafesi olanlar deep frezee kullanmaktadır...

Kullanıcı avatarı
tasiyici
Megabyte3
Megabyte3
İletişim:

Mesaj gönderen tasiyici » 10 Kas 2008, 18:52

zaten bu program herşeye etki yapıyor bütün sorunlar ondan kaynaklanıyor su ana kadar pc hiç kurmadım xp kurduğum pc lerede kurmuyorum ve tavsiye etmiyorum

Kullanıcı avatarı
editci
Megabyte3
Megabyte3
İletişim:

Mesaj gönderen editci » 12 Kas 2008, 20:04

deep freeze artıları da var eksileri de var. bence norton ghost veya acronis progrmaıyla yedek alıp sorunolduğunda geri yüklemek. en azından sistemi olası sorunlarda uzak tutmak için işe yarayacaktır.

bilgi için teşekkürler.

Kullanıcı avatarı
diceratops
Megabyte3
Megabyte3
İletişim:

Mesaj gönderen diceratops » 13 Kas 2008, 13:46

herkez kullanmıyor gidiyorum 1 saat lik açtırıyorum rapid den ne varsa indiriom kayıt ediyorum :D eğer varsa bile deepfreze kaldırıla bilir

Deepfreze nasıl kaldırılır ??

crtrl+shift+alt+F6 ile şifre penceresini aç. şifreyi gir. boot thwad for one restart seçeneğini işaretle. yeniden başlat ve disable olarak çalışır. ondan sonra uninstall yapın