Yanlış alarmmı acaba

Sordum.com tarafindan kodlanmış Programlar hakkinda bilgi paylasim alanidir.
Kullanıcı avatarı
Gökmen
Byte1
Byte1

Yanlış alarmmı acaba

Mesaj gönderen Gökmen »

daha önce bu yazılımı kullandım emınımkı temızdır sızlerede sormak ıstedım galıba yanlıs alarm.

Resim
Kullanıcı avatarı
Re@lite
Kilobyte3
Kilobyte3

Re: Yanlış alarmmı acaba

Mesaj gönderen Re@lite »

tehlikeli bir hata gibi gözükmüyor
Kullanıcı avatarı
velociraptor
Yottabyte4
Yottabyte4
Teşekkür etti: 4605 kez

Mesaj gönderen velociraptor »

bizden indirdiyseniz %99 yanlis alarmdir (kaspersky , Nod32...ile taratilmistir) , fakat baska bir siteden indirdiyseniz hersey olasidir
Kullanıcı avatarı
Kripteks®
Terabyte1
Terabyte1
İletişim:

Mesaj gönderen Kripteks® »

velociraptor yazdı:bizden indirdiyseniz %99 yanlis alarmdir (kaspersky , Nod32...ile taratilmistir) , fakat baska bir siteden indirdiyseniz hersey olasidir
katılıyorum birde avg kullanmayınız kendini ible virus zannetigi islmeye kalktıgı zamanları biliirim
Kullanıcı avatarı
Gökmen
Byte1
Byte1

Mesaj gönderen Gökmen »

cevaplar için tesekkür ederim.evet ben bu siteden nindirdim eminimki yanlıs alarm çünkü 1 ay önce sistem yükledigimde bu yazılımıda yükledim hatta suan makına yuklu demek yanlıs alarm verebılıyor ben rısk bolumunu yuksek gorunce sorma ıhtıyacı hıssettım tekrar tesekkurler.
Kullanıcı avatarı
jackPot
Kilobyte2
Kilobyte2

Mesaj gönderen jackPot »

forumdaki arkadaslarimizin cogu xpspeed kullaniyor ve cogu kisi degisik koruma programlari kullaniyor. hicbirimizde bi hata olmadi simdiye kadar
Kullanıcı avatarı
drog_1
Megabyte3
Megabyte3

Mesaj gönderen drog_1 »

xpspeed registry ayarlarına yönelik bir yazılım oldugu için bazı güvenlik programları böyle uyarılar verebilir
bu güvenlik programlarının ayarlarıyla ilgili bir sey
aynı sey mks antivirüste de olur
yapılması gereken o programdaki ayarlardan reg kayıt güvenligi seçenegini disable etmektir..
Kullanıcı avatarı
editci
Megabyte3
Megabyte3

Mesaj gönderen editci »

antivirüs kendi isini yapıyor. yani süpheli gördüklerini bildirmek. eger sisteminde farkında olmadan spy, malware, virüs vs. bulunmuyorsa aynen devam. es geçebilirsin bunları.
bu uyarılar vistada biraz daha ön planda olur. heleki regedit gibi bölümlere müdahale esnasında.
Kullanıcı avatarı
Laneth
Gigabyte1
Gigabyte1

Mesaj gönderen Laneth »

aynı uyuzlugu zamanında ewido yapmıstı, xpspeed için ewidoyu bıraktım, bu kararımdan çok da memnunum
Kullanıcı avatarı
Gökmen
Byte1
Byte1

Mesaj gönderen Gökmen »

cevaplar için tesekkür ederim.bu yazılımda zaten yeni evido avg evidoyu satın aldı evidonun yeni ismi avg.